Marjito.eu – Všechny televizní stanice online!

Tagy:  online všechny televizní stanice zdarma, sledujte tv online, nova online zde, prima online, markíza online, joj online, tv online na webu, marjito.eu, televize online, sledování TV na počítači, tuner

Sponzorované odkazy

Marjito.eu – Všechny televizní stanice online!

Ne v každé situaci máme k dispozici televizní přijímač. Co dělat, pokud i přesto chceme sledovat oblíbený seriál či nanejvýš zajímavý film? Není nic jednoduššího, než do adresového řádku zadat příslušnou adresu, kde nalezneme všechny televize online! Čtěte dále a dozvíte se, jak na to…

Česká skupinaČeská skupina

Tajné místo

Pokud jste již zkoušeli zadat adresu uvedenou v nadpise, jistě jste byli překvapeni, kde jste skončili. Marjito.eu nás skutečně zavede na stránky stavební firmy a po online televizi nikde ani památky. Jen těžko odhadovat, zda tato stránka, potažmo i firma slouží jako krytí online vysílání, či v jakém konkrétním vztahu je s poskytováním online televizního přenosu. Nyní ale konečně prozraďme, jak se na požadované místo lze dostat. Je to jednoduché, za adresu marjito.eu přidáme/tv a vznikne marjito.eu/tv. Ano, skutečně stačí tak málo a dostaneme se na stránku, kterou jsme hledali.

Marjito.euMarjito.eu

Rozsah a kvalita

Po otevření stránky můžeme spatřit spoustu ikonek s odkazy na české, slovenské, německé, polské ale i hudební či dětské televizní stanice. Po rozkliknutí některé ze zmíněných skupin se pak objeví konkrétní stanice. Například v českém repertoáru nalezneme neuvěřitelných 50 stanic, mezi kterými najdeme Novu, Novu Cinema, Primu Cool, Primu Love, ale i všechny ČT. U Slováků pak narazíme například na TV JOJ, Markízu, Jednotku, Dvojku nebo Doma. Otázkou však stále zůstává, jak je na tom kvalita. Zda se stanice stále nezasekává a obraz není rozmazaný či zcela nepřístupný. Otestovali jsme tedy několik televizních stanic napříč všemi skupinami a výsledky jsou následující. Většina stanic funguje spolehlivě a plynule. Některé se pak bohužel občas sekají a jiné se nespustí vůbec.

Marjito.eu/tvMarjito.eu/tv

VLC media player

Pro správný chod přenosu je nutné mít nainstalovanou aktuální verzi VLC Media Playeru. Pokud ho nemáte nebo máte starší verzi, televizí vysílání se pravděpodobně vůbec nespustí. Pokud máte VLC ale nikoliv aktuální, stáhněte si nejnovější verzi zde . Po začátku instalace se původní stará verze automaticky odinstaluje, na což ihned naváže instalace nové verze. Vše jet tedy zcela automatické a pohodlné.

Ukázka jedné spuštěné online TVUkázka jedné spuštěné online TV

Závěrem

Marjito.eu/tv tedy poskytuje online přenos drtivé většiny televizních stanic, což samozřejmě přijde spoustě uživatelů vhod. Na rozdíl od řady dalších služeb nemusíme stahovat žádnou speciální aplikaci do našeho počítače či dokonce provádět jakoukoliv registraci. Vše je snadné a rychlé. Otázkou pak zůstává legálnost takové služby. Běžný divák však nemůže tušit, zda tato stránka má povolení všech přítomných stanic, takže se jen těžko může při pouhém sledování něčeho nezákonného dopouštět.

Naše hodnocení:  83 %

Výhody:

  • Počet stanic
  • Kvalita
  • Přístup odkudkoliv

Nevýhody:

  • Kolísající stabilita

Článek Marjito.eu – Všechny televizní stanice online! byl publikován 20. března 2013 v 05.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (12).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...