Představena nová verze Transmission, BitTorrent klienta pro Linux

Je celkem přirozené, že obrovské množství známých aplikací, které fungují pod operačním systémem Microsoft Windows má svůj ekvivalent i na počítačích, kde převládá alternativní Linux nebo Mac OS. Jedním z takových programů je i Transmission, což je BitTorrent klient, určený právě pro počítače, na kterých je nainstalován jeden z „menšinových“ operačních systémů.

Novinek je hned celá řada, například je Transmission 2.0 méně náročný na spotřebu operační paměti, díky lepšímu výběru peerů v mnoha případech stoupla rychlost stahování, nově je k dispozici mnohem pokročilejší nástroj pro správu staženého obsahu, zlepšila se i práce se sdílením na lokálních sítích. Jistých úprav se dočkalo i uživatelské rozhraní, přibylo několik nových funkcí, objevily se přepracované ikonky, zrychlil se start celého programu i vyhledávání.

Transmission je poskytován jako výchozí řešení pro velkou část linuxových distribucí, výchozí klient je to pro Fedoru, OpenSuse, Ubuntu nebo Mandriva Linux. Celkový seznam změn a novinek ve verzi 2.0 je k dispozici na webu Transmissionbt.com

Zdroj: Transmissionbt­.com

Novinka Představena nová verze Transmission, BitTorrent klienta pro Linux byla publikován 22. června 2010 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!