Youtube má rekord, nejvíc shlédnutí videa během 24 hodin

Tagy:  youtube, video, rekord, stream, shlédnutí, oblíbené video, rihanna, eminem, hudba, klip, hudební klip

Youtube je především skladištěm hudebních klipů všech možných stylů a zaměření, společná skladba Eminema a Rihanny se ovšem blýskla tím, že zaznamenala docela důležitý rekord.

Klip, který se jmenuje Love The Way You Lie zaznamenal za 24 hodin od vložení 6,6 miliónů shlédnutí, což znamenalo pro pěvecké duo velký úspěch. Za prvních pět dní od vložení bylo započteno 18 miliónů shlédnutí, to však nestačí na rekordmana v této kategorii. Naprostou hvězdou, alespoň na Youtube je v počtu diváků začínající idol teenagerů Justin Bieber, který s klipem Baby opravdu zabodoval, v kolonce počet shlédnutí je číslo 280 000 000.

Youtube logo

Youtube logo

Za loňský rok se na Youtube velice dařilo například Susan Boyle, ženě s velice zajímavým hlasem, která se účastnila soutěže v hledání talentů. Mezi často zobrazovanými se řadí i video David After Dentist, jehož úspěch je tak trochu tajemstvím, protože jde o nafilmované dítě v sedačce automobilu, které je převáženo domů a je silně „zmateno“ po anstezii u zubaře. Na dalších místech se umístil například trailer k filmu, nebo různé televizní reklamy.

Žebříček nejsledovanějších videí za loňský rok najdete na stránkách Googleblog.blog­spot.com

Zdroj: Metro.co.uk

Novinka Youtube má rekord, nejvíc shlédnutí videa během 24 hodin byla publikován 11. srpna 2010 v 00.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!