FlashGet

Tagy:  Flash Get, Flashget download

Sponzorované odkazy

FlashGet

Pohodlné stahování souborÃ…¯ dokáže velmi zkvalitnit uÃ…¾ivatelský komfort a pÃ…™inést zrychlení práce. OvÃ…¡em tzv. download managerÃ…¯ je celá Ã…™ÃƒƒÃ‚¡dka a vybrat si správnÄ› není zvlášt pro laiky jednoduché. Pojďme se podívat na jeden z nejlepÃ…¡ÃƒÃ‚­ch – FlashGet.

S uÃ…¾ÃƒÃ‚­váním FlashGet se nám do článku dostává nový pojem – adware. Jde o to, Ã…¾e program je podpoÃ…™en viditelnou reklamou pÃ…™ÃƒƒÃ‚­mo v programu. Díky ní je zdarma a naÃ…¡tÄ›stí nijak nebrání pohodlnému uÃ…¾ÃƒÃ‚­vání. Ne vÃ…¾dy tomu ovÃ…¡em tak je.

FlashGet (https://www.swmag.cz)

Popisovat instalaci nemá aÃ…¾ na jeden krok smysl, neboÃ…Â¥ v ní opÄ›t absolvujete maratón obrazovek s potvrzením licence, umístÄ›ní instalace, atd. OvÃ…¡em jednomu kroku v instalaci je tÃ…™eba vÄ›novat zvýšenou pozornost. MÃ…¯Ã…¾ete totiÃ…¾ hned nastavit FlashGet jako hlavní download manager, zmÄ›nit nastavení windows firewallu (snad ho ale nikdo nepouÃ…¾ÃƒÃ‚­vá), aby nebránil FlashGet ve stahování a také mÃ…¯Ã…¾ete povolit nainstalování komponenty eMule, coÃ…¾ je program na stahování z p2p sítí.

První spuÃ…¡tÄ›ní programu vás jeÃ…¡tÄ› uvítá v angličtinÄ›, ale zmÄ›na jazyka na čeÃ…¡tinu je otázkou 2 kliknutí myÃ…¡i. PÃ…™eklad je také proveden s citem a vÃ…¡e je pochopitelné. Design je pomÄ›rnÄ› minimalistický a nehýří okázalou grafikou. ÚplnÄ› nahoÃ…™e máme rolovací menu se vÃ…¡emi potÃ…™ebnými nabídkami. Pod nimi pruh ikon se základními a nejpotÃ…™ebnÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­mi ikonkami, které je tÃ…™eba mít rychle po ruce. Jejich stvárnÄ›ní je pÄ›kné a jiÃ…¾ na první pohled je rozeznatelné k Äemu slouÃ…¾ÃƒÃ‚­. A hlavní část je vyhrazena pro informace o jednotlivých stahovaných souborech. Pravá část programu je vyhrazena reklamÄ›. V dobÄ› recenzování zde byly zastoupeny komerční bezpečnostní produkty s moÃ…¾ností jejich zakoupení.

FlashGet (https://www.swmag.cz)

Výbornou vÄ›cí je Stahovací koÃ…¡, který se spouÃ…¡tí s programem a díky nÄ›mu je stahování otázkou okamÃ…¾iku. VÃ…¾dy se zpÃ…¯sobnÄ› zeptá kam soubor uloÃ…¾it a zahájí segmentové stahování (rozloÃ…¾ÃƒÃ‚­ soubor na menÃ…¡ÃƒÃ‚­ kousky a pouÃ…¾ije na staÃ…¾ení více vláken, čímÃ…¾ je staÃ…¾ení rychlejÃ…¡ÃƒÃ‚­). PÃ…™ÃƒƒÃ‚­kaldná je podpora vÃ…¡ech známÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ch internetových prohlížečÃ…¯ a ani s betaverzí Firefoxu 3 nemÄ›l FlashGet potíže. SamozÃ…™ejmostí je moÃ…¾nost nastavit omezení pro download a to buď automaticky nebo ručnÄ›. Nechybí ani takové drobnosti jakým je napÃ…™ÃƒƒÃ‚­klad vypnutí PC po dokončení stahování, automatická kontrola antivirem nebo odpojení počítače od modemu po ukončení stahování, pokud vyuÃ…¾ÃƒÃ‚­váte vytáčené pÃ…™ipojení.

FlashGet (https://www.swmag.cz)

Notorickým stahovačÃ…¯m bude vyhovovat podpora oblíbené sluÃ…¾by Rapidshare i jiných úschoven dat. A komu ani toto nestačí mÃ…¯Ã…¾e vyuÃ…¾ÃƒÃ‚­t sluÃ…¾eb integrovaného BitTorrent klienta. FlashGet zvládá jak stahování, tak i vytváření nových .torrent souborÃ…¯. Navíc s moÃ…¾ností kódovaného pÃ…™enosu dat. Ani p2p sítÄ› ED2K a Kad nejsou FlashGet cizí a dokáže sosat i odtud. NicménÄ› jak na torrenty, tak i na ostatní p2p sítÄ› doporučuji pouÃ…¾ÃƒÃ‚­vat specializovanÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ software, kde jsou pÃ…™ece jen moÃ…¾nosti vyÃ…¡Ã…¡ÃƒÃ‚­.

A nakonec výčet ostatních vlastností FlashGet:

plánovač stahování
statistiky
podpora FTP
podpora proxy
vyuÃ…¾ití Drag and Drop
kompatibilni s Windows Vista
Technologie UDCT (Ultra Disk Cache Tech) – prodluÃ…¾uje Ã…¾ivotnost harddisku

Kdyby byl FlashGet bez reklamy nebylo by mu skoro co vytknout. Takto musíme reklamu povaÃ…¾ovat za velké mínus, zvlášÅ¥, kdyÃ…¾ ostatní programy s podobnými moÃ…¾nostmi mohou být freeware. Samotný program je jinak funkcemi nabitý a zkuste mu dát alespoÃ…ˆ Ã…¡anci. BÄ›hem testování slouÃ…¾il výbornÄ›.

Hodnocení programu: 85%

FlashGet freeware ke staÃ…¾ení zde:
FlashGet download

Sponzorované odkazy:

Článek FlashGet byl publikován 11. prosince 2007 v 22.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Miroslav Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!