Spybot 2.0 - Spyware bez šance!

Tagy:  odstraňte spyware!, spyware ne!, pryč se spywarem, snadno a rychle odstraňte spyware, ochrante svůj pc, anti spywar, spyware, spybot, spy bot

Sponzorované odkazy

Spybot 2.0 - Spyware bez šance!

Ačkoliv to tak na první pohled nemusí vypadat, internet je plný Ã…¡kodlivých či pÃ…™ÃƒƒÃ‚­mo nebezpečných aplikací, které se nám samovolnÄ› instalují do naÃ…¡eho osobního počítače. My si vÃ…¡ak ukážeme nástroj, který nás pÃ…™ed touto havÄ›tí mÃ…¯Ã…¾e ochránit. Ã…˜eč je o Spybot 2.0. MÃ…¯Ã…¾eme se ale na nÄ›j skutečnÄ› spolehnout? To se dozvíme v následujícím článku.

Úvodem

JistÄ› také znáte rozÃ…¡ÃƒÃ‚­Ã…™enou aplikaci Spybot Search & Destroy, která je oblíbeným pomocníkem pÃ…™i čiÃ…¡tÄ›ní naÃ…¡eho Windows. K tomu vÃ…¡emu je freeware a ke staÃ…¾ení ji najdeme téměÃ…™ vÃ…¡ude. Snadná cesta k ochranÄ› a vyčiÃ…¡tÄ›ní PC. Tato povedená aplikace získala také Ã…™adu prestiÃ…¾ních ocenÄ›ní a je to tak patrnÄ› jedna z nejlepÃ…¡ÃƒÃ‚­ch voleb pro odstranÄ›ní Spywaru.

Nastavení pasivní ochrany

Nastavení pasivní ochrany

Spyware

Ne kaÃ…¾dý vÃ…¡ak ví, co to spyware vlastnÄ› je. V krátkosti si to tedy Ã…™eknÄ›me. Spyware je vlastnÄ› program, který se buďto neoprávnÄ›nÄ› nebo omylem (napÃ…™ÃƒƒÃ‚­klad pÃ…™i instalaci aplikace, kde zatrhneme nevhodné políčko) dostane do naÃ…¡eho PC a následnÄ› odesílá data skrze internet do neznámých míst. AutoÃ…™i takových programÃ…¯ se brání, Ã…¾e dostávají pouze uÃ…¾itečné informace, jako jaké funkce jejich programu se nejčastÄ›ji pouÃ…¾ÃƒÃ‚­vají, kdy se program zasekává a podobnÄ›. Dosti spywaru vÃ…¡ak odesílá i osobní data uÃ…¾ivatelÃ…¯ a v krajním pÃ…™ÃƒƒÃ‚­padÄ› i ÄÃƒƒÃ‚­sla kreditních karet. Funkce spywaru je těÃ…¾ké určit a tak je nejbezpečnÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ vÃ…¡echen spywar jednoduÃ…¡e smazat.

Nová verze

Nyní k naÃ…¡ÃƒÃ‚­ recenzi. JiÃ…¾ Ã…™adu let totiÃ…¾ čekáme na novou verzi Spybot Search & Destroy. Nedávno tato verze konečnÄ› spatÃ…™ila svÄ›tlo svÄ›ta a my si mÃ…¯Ã…¾eme onu verzi konečnÄ› zrecenzovat. Název tohoto nástupce je Spybot 2.0 a my se nyní podíváme, jak vypadá a v Äem je vlastnÄ› lepÃ…¡ÃƒÃ‚­ neÃ…¾ jeho pÃ…™edchÃ…¯dce.

Spybot 2.0 v akci

Spybot 2.0 v akci

Spybot 2.0 v první Ã…™adÄ› odstraÃ…ˆuje spyware a adware (reklama, která vÃ…¡ude vyskakuje). PÃ…™i instalaci si vybereme, zda má Spybot pracovat sám nebo zda chceme vÃ…¡e rozhodovat a ovládat sami. ZáleÃ…¾ÃƒÃ‚­ na kaÃ…¾dém z nás. Dále tu samozÃ…™ejmÄ› najdeme klasický sken počítače, který Ã…™ÃƒƒÃ‚¡dnÄ› prohledá náš systém i sloÃ…¾ky a vÃ…¡echno, co tam nepatÃ…™ÃƒƒÃ‚­ nemilostivÄ› smaÃ…¾e. DalÃ…¡ÃƒÃ‚­ zajímavou funkcí je imunizace prohlížeče, díky kterému budeme zcela ochránÄ›ní pÃ…™ed jakýmikoliv útoky spywaru. Jak lze na pÃ…™iloÃ…¾ených screenshotech vidÄ›t, kompletnÄ› se zmÄ›nil také vzhled programu. Místo Ã…¡edého pruhu nalevo tu máme ikony rozmístÄ›ny stejnÄ› jako ikony na ploÃ…¡e Windows nebo jako ve Windows 8. Å edou barvu nahradila čistá a elegantní bílá.

Verze

K dispozici je Free Edition, který je samozÃ…™ejmÄ› zcela zdarma. Za zhruba 300 korun pak lze zakoupit Home Edition. Dále je k dispozici Professional, který navíc obsahuje Boot CD creator. Díky tomu mÃ…¯Ã…¾eme vytvoÃ…™it CD, se kterým lze zkontrolovat PC bez nutnosti zapnutí operačního systému. Pro firmy tu máme Corporate, sbNet a Technician. Placené edice jsou pÃ…™itom novinkou. PÃ…™edchozí verze byla vÃ…¾dy a pouze zdarma a je otázkou, zda placením nespadne tato aplikace mezi obyčejné nástroje.

Zdarma dostupná Free edice

Zdarma dostupná Free edice

Závěrem

Spybot Search & Destroy 2.0 je Ã…¡ikovný prográmek, který si jistÄ› zaslouÃ…¾ÃƒÃ‚­ naÃ…¡i pozornost. BohuÃ…¾el uÃ…¾ivatelé, kteÃ…™ÃƒƒÃ‚­ neumí anglicky mohou mít problémy, neboÃ…Â¥ aplikace dosud není v ÄeÃ…¡tinÄ›. PÃ…™esto vám program mÃ…¯Ã…¾eme doporučit. Free Edition si mÃ…¯Ã…¾ete snadno stáhnout zde.

NaÃ…¡e hodnocení:  88 %

Výhody:

 • Vzhled
 • Rychlost
 • Stabilita

Nevýhody:

 • Některé funkce jsou placené

Sponzorované odkazy:

Článek Spybot 2.0 - Spyware bez šance! byl publikován 29. ledna 2013 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
 6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
 7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
 8. Rozzlobenimuzi.com
 9. Odesíláme SMS z internetu
 10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!