Vyhlášení čtenářské fotografické soutěže se Zonerem

Sponzorované odkazy

Vyhlášení čtenářské fotografické soutěže se Zonerem

Podzimní fotografická soutěž je za námi, a tak vám přinášíme vyhlášení vítězných fotografií a jejich autorů. Ceny do soutěže poskytla společnost ZONER software, a.s., které za ceny děkujeme.

Inspirativní fotografie

Za celých 6 týdnu soutěže se nám nashromáždilo mnoho zajímavých fotografií. Od klasického kancelářského stolu, přes pohodu vyhřáté postele až po malebné zahrady. Různorodost byla veliká a projevila se také různorodá fantazie fotografů. Děkujeme všem zúčastněným čtenářkám a čtenářům, jejichž fotky jsme uveřejnili na webové galerii Zonerama.

Vítězné fotografky jsme kontaktovali a věříme, že díky vynikajícímu softwaru Zoner Photo Studio bude focení pohodlnější a třídění fotek mnohem efektivnější. Gratulujeme tedy všem vítězným fotkám i fotografkám a přejeme i nadále dobré světlo.

3. místo – Jitka Kottová

Třetí příčku obsadila Jitka Kottová a získává elektronickou licenci Zoner Photo Studio 16.

Jitka Kottová: „Je fajn, že si člověk může odpočnout od obrazovky tím, že se podívá oknem do dáli na stromy a zelenou (stále ještě) louku a zelená prý uklidňuje a regeneruje…

3. místo – Jitka Kottová

2. místo – Michaela Chroboková

Druhou pozici obsadila Michaela Chroboková a získává elektronickou licenci Zoner Photo Studio 16.

Michaela Chroboková: „*Můj pracovní koutek ve Francii, kde pracuji jako au-pair. Společnost mi dělá starý a pomalý počítač.*“

2. místo – Michaela Chroboková

1. místo – Jana Vyskočilová

První místo obsadila redakcí nejlépe hodnocená fotografie Jany Vyskočilové, která získává elektronickou licenci Zoner Photo Studio 16.

Jana Vyskočilová: „*Nedělní siesta…*“

1. místo – Jana Vyskočilová

Vítězkám ještě jednou gratulujeme a všem zúčastněným čtenářům děkujeme za pěkné příspěvky. Sledujte i nadále SWMag.cz.

Sponzorované odkazy:

Článek Vyhlášení čtenářské fotografické soutěže se Zonerem byl publikován 25. listopadu 2013 v 15.45 v rubrice Programy a Internet. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!