HerniMag.cz: Soutěž s HerniBox.cz a ILike.Cz je vyhodnocená

Sponzorované odkazy

HerniMag.cz: Soutěž s HerniBox.cz a ILike.Cz je vyhodnocená

Soutěž o šestici her pro herní konzoli PlayStation 3 je u konce. Přinášíme vám vyhlášení společně se správnými odpověďmi na všechny otázky. Ceny do soutěže poskytly portály HerniBox.cz a ILike.Cz, kterým tímto děkujeme.

Tipy byly přesné

Trojice soutěžních otázek nebyla nikterak složitá, a tak se nám vesměs scházely správné odpovědi. Vítěze tedy určila především tipovací otázka, jejíž náplní byl odhad, kolik lidí přečetlo recenzi Euro Truck Simulator 2 na magazínu HerniMag.cz od vydání (29.10.2013) až do 11.12.2013 dle statistik našeho redakčního systému. V daném časovém období přečetlo článek konkrétně 932 čtenářů. Zcela přesný tip neměl žádný soutěžící, mnoho odpovědí se však pohybovalo v blízkosti správného tipu.

Lišák je maskotem portálu HerniBox.cz.

Lišák je maskotem portálu HerniBox.cz.

Zpět ale na začátek. První otázka byla zaměřena na maskota webu HerniBox.cz. Odpovědí není ani želva, ani medvěd, ale právě lišák, tedy odpověď b). Odpověď bylo možné nalézt přímo na titulní straně webu HerniBox.cz. Druhá otázka byla zaměřena na tip, kolik her se nachází v portfoliu serveru ILike.Cz. Správnou odpovědí byly necelé 3000, tedy odpověď a). Správnou odpověď jste opět mohli najít přímo na webu ILike.Cz v sekci Online hry v levém informačním panelu. Ke dni 24.1.2014 se na portálu nacházelo 2907 her.

Výherci soutěže

Herní tituly, které bylo možné vyhrát, jsme podrobně popsali již v úvodu soutěže. V krátkosti tedy můžeme říci, že Starhawk je akční pecka z třetí osoby s velmi povedeným multiplayerem. Naproti tomu je Folklore klasické RPG, kterému neschází pořádní říz ani neotřelý příběh s parádní atmosférou.

Výhercům soutěže gratulujeme k vítězství. Každý z nich vyhrává jedno originální instalační médium hry Starhawk a Folklore. Přejeme příjemnou zábavu a dlouhé zimní večery ztrávené v pohovkách či křeslech u herních konzolí.

Starhawk a Folklore pro PS3 získávají:

 • Tamara Švestková
 • Milan Jasoněk
 • Ludvík Jaroš

Všem zúčastněným čtenářům děkujeme za odpovědi. Pokud jste nevyhráli, nesmutněte. V budoucnu pro vás chystáme další soutěže. Sledujte s magazínem HerniMag.cz i nadále dění v herním světě.

Sponzorované odkazy:

Článek HerniMag.cz: Soutěž s HerniBox.cz a ILike.Cz je vyhodnocená byl publikován 25. ledna 2014 v 10.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
 3. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
 4. MP3s.Nadruhou.net
 5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 6. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
 7. Libimseti.cz
 8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 9. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
 10. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!