F-Secure Anti-Virus 2014: Novinka mezi antiviry

Sponzorované odkazy

F-Secure Anti-Virus 2014: Novinka mezi antiviry

Máte problém s ochranou počítače? Stává se Vám často, že v počítači naleznete vir? Asi budete mít špatný antivir a proto Vám doporučuji aktualizovat databázi a nebo vyzkoušet nějaký jiný, kterých je na internetu opravdu hodně. Ochrana počítače je velice důležitá a proto jsme se rozhodli, že Vám představíme novinku na trhu. Jedná se o moderní antivir F-Secure Anti-Virus, který chrání počítač všemi různými funkcemi a nástroji. Pohodlně se usaďte a přečtěte si pár řádků a tomto novém antiviru.

Co je F-Secure Anti-Virus?

Jedná se o kvalitní antivir, který chrání počítač přes nejrůznějšími hrozbami, jako například přes malware a mnoha dalšími pokusy o vniknutí do Vašeho počítače, aby se Vám nabourali do databáze a vybrali Vám co nejvíce dat a hesel. Nabízí jednoduchou instalaci a správu, která je ideální pro úplného začátečníka. Navíc Vám nebere tolik vnitřní paměti, takže můžete pracovat s dalšími programy a nijak se nelimitovat. Podporuje nejnovější operační systém Windows 8, až po nejstarší Windows XP. Mimo jiné nabízí neskutečnou škálu různých jazyků od češtiny po čínštinu.

F-Secure Anti-Virus 2014

F-Secure Anti-Virus 2014

Výhody programu

Mezi hlavní výhody programu patří ochrana počítače v reálném čase (tzv. rezidentní ochrana), dále pak automatické a nebo ruční skenování počítače. Můžete si také vytvářet vlastní úkoly, které chcete s programem provádět. Dokonce můžete skenovat uvnitř komprimovaných souborů a provádět další úkoly s nalezenými hrozbami.

Hodnocení na závěr

A zase se na svět dostala alternativa pro antiviry. Ti, kteří nechtějí utrácet velké peníze za placené antiviry, mohou vyzkoušet tento program a mohu Vám zaručit, že bude fungovat správně a již nebudete mít problémy s internetovými hrozbami, se kterými se setkáváme v poslední době velice hodně. Instalace programu a následná správa je opravdu jednoduchá, tudíž není potřeba žádného školení ani dlouhého studování. Rozhraní programu je navrženo tak, aby začátečník program zapnul a mohl hnedka s programem pracovat, aniž by předtím program složitě studoval.

Moje hodnocení:  80 %

Sponzorované odkazy:

Článek F-Secure Anti-Virus 2014: Novinka mezi antiviry byl publikován 8. října 2014 v 11.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Možnosti propagace jsou neomezené
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  5. Xiaomi Mi Mix 3 5G - Novinka s podporou sítě 5G a procesorem Snapdragon 855
  6. Libimseti.cz
  7. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  8. Jak poznat, že je čas na redesign webu?
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Rexx - Nová ergonomická myš od společnosti Trust Gaming

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!