TweetDeck: Ideální pro správu Twitteru

Sponzorované odkazy

TweetDeck: Ideální pro správu Twitteru

Používáte sociální sítě? Znáte i něco jiného, než Facebook? Pokud používáte Twitter, tak je tento článek určen právě pro Vás. Představujeme Vám aplikaci TweetDeck, která nabízí jednoduchou správu Vašeho účtu přímo z plochy počítače, bez nutnosti připojení přes webové rozhraní. Nevěříte? Koukněte na následující článek a uvěříte, že něco podobného opravdu existuje.

Co je TweetDeck?

Jedná se o moderní program pro správu Vašeho účtu na sociální síti Twitter. Ale nemusíte mít strach, tento program zvládne i konkurenční programy jako přihlásit se na Facebook, MySpace, LinkedIn a další. A pokud chcete vědět, kterou to jsou, tak si program musíte nainstalovat a pak to jednoduše zjistíte. Aplikace je zdarma stažitelná, takže není potřeba žádné registrace ani zaplacení licence. Stačí stáhnout, přihlásit se na účet, který chcete, nastavit si program dle své libosti a začít program používat na plné obrátky.

A jak vlastně program vypadá a funguje?

Program je rozdělen na tři části, ve kterých krásně vidíte, co se zrovna kde děje. Máte přehled o každé informaci a můžete obratem reagovat na jakoukoliv změnu. V jedné části naleznete kompletní seznam přidaných záznamů, v dalším jsou vyobrazeny odpovědi a v poslední části naleznete zprávy, které můžete poslat přímo osobě, které chcete. K dalším výhodám programu patří organizačně super udělané grafické rozhraní, automatické aktualizace a taktéž si můžete vybrat, kolik informací chcete, aby se Vám zobrazovalo. Zobrazení „tweetů“ je dle času vložení. Mimo výše uvedené vlastnosti programu můžete také vytvářet vlastní seznamy a sloupce, plánovat automatické odeslání příspěvků a nebo si nastavit vlastní upozornění na nový příspěvek.

TweetDeckTweetDeck

Na závěr

Pokud Vás nebaví, tak jako mě, stále klikat na webový prohlížeč a následně na záložky, tak vyzkoušejte tento perfektní program. Naleznete v něm úplně vše a dokonce si myslím, že má větší přehled, než webové rozhraní této sociální sítě. Opravdu doporučuji alespoň vyzkoušet. A jako bonus na závěr. „Facebookáři“ nemějte strach, můžete jej použít i pro tuto sociální síť! Osobně jsem tento program také vyzkoušel a musím říci, že mě docela překvapil. Nečekal jsem, že bude tak zajímavě vytvořen a bude podporovat více účtů současně!

Moje hodnocení:  90 %

Dobrý freeware

Sponzorované odkazy:

Článek TweetDeck: Ideální pro správu Twitteru byl publikován 29. října 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!