Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje SWMag.cz

Sponzorované odkazy

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje SWMag.cz

A máme tu konec roku 2014. Uplynul sice jako voda, ale připravil celou řadu zajímavý událostí ve světe informačních technologií a také řadu nových programů a služeb. Recenze řady z nich jsme publikovali napříč celým rokem. Navíc mohu prozradit, že připravujeme řadu článků, které vám připomenou nejenom události předešlého roku.

Ať už Vánoce slavíte zcela tradičním či netradičním způsobem, věřím, že si již probíhající vánoční svátky užíváte v klidu a s příjemnou vánoční atmosférou. Programy či různé předplatné služeb jsou zajímavým dárkem, a tak nás zajímá, zda-li nějaký podobný dárek očekáváte pod vaším stromečkem? Podělte se s námi v komentářích.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje SWMag.cz (https://www.swmag.cz)

Nastává čas poděkovat vám všem, našim čtenářům, za přízeň softwarovému magazínu SWMag.cz. Za celou redakci SWMag.cz vám přeji příjemné prožití vánočních svátků, krásnou atmosféru a mnoho radosti. Do nového roku vám přejeme mnoho štěstí, zdraví a úspěchů. Doufám, že i nadále zachováte přízeň magazínu SWMag.cz. Těšit se můžete na pravidelný přísun novinek ze světa informačních technologií a celou řadu zajímavých recenzí. Navíc chystáme řadu rozhovorů se zajímavými osobnostmi a také soutěže. Zůstaňte s námi i v roce 2015.

Ondřej Dostál
šéfredaktor SWMag.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje SWMag.cz byl publikován 24. prosince 2014 v 11.45 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  5. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Jak vytvořit domácí síť ve Windows
  9. Jak správně psát email - zásady a chyby
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!