Coolhousing ZRYCHLUJE: Nabízí konektivitu 1 Gbps za cenu 100 Mbps!

Coolhousing ZRYCHLUJE: Nabízí konektivitu 1 Gbps za cenu 100 Mbps!

Provozujete online projekt s tak vysokou návštěvností, že klasický webhosting nepřipadá v úvahu? Anebo snad uvažujete o vlastní webhostingové firmě, ale nemáte k dispozici odpovídající zázemí? V obou případech se neobejdete bez výkonných serverů a špičkového serverhousingu. A jistě neodmítnete lákavou nabídku na spolehlivý serverhousing s konektivitou 1 Gbps za cenu 100 Mbps. Právě takovou akci totiž vyhlásilo na první dva měsíce tohoto roku datové centrum Coolhousing.

Když rychlost hraje hlavní roli

Pravdou je, že v litém konkurenčním boji nerozhoduje pouze stabilita připojení, ale také zabezpečení a rychlost. Serverhousing v datovém centru společnosti Coolhousing nabízí kombinaci všech tří zmíněných kritérií. A všem novým klientům nyní zřizuje velkokapacitní 1Gbps připojení za cenu 100 Mbps. Což je skvělá správa pro každého, kdo vyžaduje prvotřídní služby bez jakýchkoliv kompromisů. Pokud je pro vás investice do vlastní serverovny nevýhodná, budete si serverhousing v moderním datacentru pochvalovat.

Coolhousing ZRYCHLUJE: Nabízí konektivitu 1 Gbps za cenu 100 Mbps! (https://www.swmag.cz)

Pokročilá řešení pro náročné zákazníky

V rámci serverhousingu si můžete vybrat ze čtyř variant – tower server, rack server, tower farm a rack farm. Ať už se však přikloníte ke kterémukoliv řešení, budete moct těžit z nadstandardních služeb. Za zmínku stojí inteligentní zásuvkový systém pro měření reálné spotřeby a ovládání napájení prostřednictvím zákaznického ControlPanelu. Dále pak pokročilá Anti-DDoS ochrana, nonstop zákaznická podpora, neomezený přenos dat a v neposlední řadě férová cena dle reálné spotřeby serverů.

Coolhousing je odpovědí na otázku, kam umístit server a neriskovat nespočet potenciálních problémů. Firma patří k top poskytovatelům serverhousingu a na trhu funguje od roku 2003. Datové centrum se třemi serverovnami se nachází v Praze na Vinohradské třídě, přímo v místě propojovacího uzlu NIX.cz. Další informace najdete na coolhousing.net.

Článek Coolhousing ZRYCHLUJE: Nabízí konektivitu 1 Gbps za cenu 100 Mbps! byl publikován 27. ledna 2017 v 12.30 v rubrice PR články. Autorem článku je Inzerce. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Wikipedia online encyklopedie
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Katastrální mapy online
  6. Smajlíci
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. iVysílání – online televizní archiv České televize

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!