Acronis True Image 11

Tagy:  HDD, data, zálohování, Acronis, Acronis True Image

Sponzorované odkazy

Acronis True Image 11

Produkty Acronis si díky skvÄ›lé cenÄ› a výborné uÃ…¾itné hodnotÄ› získaly mnoho pÃ…™ÃƒƒÃ‚­znivcÃ…¯. Nedávno doÃ…¡lo k pÃ…™edstavení jiÃ…¾ jedenácté verze nejoblíbenÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ho produktu pro domácí zálohování diskových oddílÃ…¯Ã‚ â€“ Acronis True Image 11 Home. Co je nového a v Äem je lepÃ…¡ÃƒÃ‚­ neÃ…¾ konkurence?

JelikoÃ…¾ tu máme novÄ› podporu Windows Vista, nese se celé grafické rozhraní právÄ› v duchu nejmladÃ…¡ÃƒÃ‚­ho operačního systému rodiny Windows. Jak uÃ…¾ je zvykem, Acronis vybavil své produkty velmi pÃ…™ehlednými nabídkami s perfektnÄ› odvedeným českým pÃ…™ekladem. Nikdo tak nebude mít problém se základními úkony a i ty sloÃ…¾itÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ pÃ…™ejdou do krve rychleji neÃ…¾ by jste doufali.

Acronis True Image 11 (https://www.swmag.cz)

NejzásadnÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ novinkou nové verze je funkce VyzkouÃ…¡ej & Rozhodni. True Image instaluje virtuální diskový oddíl na pevný disk ve kterém lze testovat vÃ…¡echny provedené zmÄ›ny a poté si vybrat jestli vám dané zmÄ›ny vyhovují nebo ne. Dále tu máme funkci Drive Cleaner, která se stará o bezpečné vymazání dat bez moÃ…¾nosti jejich obnovení. Na citlivá data je to perfektní vÄ›c. Novinkou je i File Shredder, kterou zná mnoho uÃ…¾ivatelÃ…¯ z jiných programÃ…¯. Je podobný nástroji Drive Cleaner a vyuÃ…¾ÃƒÃ‚­vá k mazání souborÃ…¯ a sloÃ…¾ek nÄ›kolikaprÃ…¯chodový algoritmus. A poslední „vychytávkou“ jedenáctkové verze je likvidátor dočasných souborÃ…¯ Clean-Up.

Samotné zálohování je Ã…™eÃ…¡eno pomocí velmi intuitivního prÃ…¯vodce, se kterým je jakákoliv operace hračkou. MÃ…¯Ã…¾ete nastavit jestli chcete zálohovat kompletnÄ› celé PC, nebo jen určitou část (dokumenty, určité sloÃ…¾ky, emaily (i jednotlivÄ›), nastavení programÃ…¯, atd.). Poté co si vyberete co vÃ…¡e chcete zálohovat, je nutné zvolit typ zálohy a cíl, kam se má výsledný soubor uloÃ…¾it. Zálohu mÃ…¯Ã…¾ete uloÃ…¾it na nespočet typÃ…¯ médií – CD, DVD, pevné disky a jejich síťové a externí varianty, USB zaÃ…™ÃƒƒÃ‚­zení, FireWire, ZIP a Jaz jednotky, PC karty a FTP servery.

Acronis True Image 11 (https://www.swmag.cz)

StejnÄ› jako tvorba zálohy, tak i následné obnovení v pÃ…™ÃƒƒÃ‚­padÄ› problému je otázkou pár minut. KdyÃ…¾ Windows není v ÃºplnÄ› havarijním stavu, tak lze obnovit systém pÃ…™ÃƒƒÃ‚­mo ze souboru. Pokud je situace horÃ…¡ÃƒÃ‚­, nastupuju záchranné CD/DVD ze kterého nastartujete a provedete obnovení zálohy.

KromÄ› záloh obsahuje Acronis True Image 11 Home i velmi účinné diskové nástroje. MÃ…¯Ã…¾ete disky klonovat, čímÃ…¾ bezproblémovÄ› pÃ…™enesete obsah současného disku na disk jiný. DalÃ…¡ÃƒÃ‚­m uÃ…¾itečnm pomocníkem je právÄ› jiÃ…¾ výše zmínÄ›ný manager na vytváření záchranných médií v pÃ…™ÃƒƒÃ‚­padÄ› havárie.

Jedenáctá verze se Acronisu rozhodnÄ› povedla a pÃ…™inášÃ­ výtečná vylepÃ…¡ení. Za cenu nepÃ…™esahující 1300 Kč s DPH se jedná o nejlepÃ…¡ÃƒÃ‚­ volbu a vÃ…™ele doporučuji.

Hodnocení programu: 93%

Acronis True Image 11 Home shareware ke staÃ…¾ení zde:
Acronis True Image 11 Home download

Koupit Acronis True Image 11 Home – skvÄ›lý komplexní nástroj na zálohu dat 

Sponzorované odkazy:

Článek Acronis True Image 11 byl publikován 7. prosince 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Miroslav Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
 6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
 7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
 8. Rozzlobenimuzi.com
 9. Odesíláme SMS z internetu
 10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!