Diskuse ke článku Lingea Lexicon 5 - slovník který stojí za to

Ochrana

Napsal/a: Petr

Přidáno: 23.01.2009 19.48

Odpovědět

Slovnik ma snad jen jednu vadu, ale tak zasadni ze ho nedoporucuji ke koupi. Alespon pro me je to naprosto neprijatelne i kdyz se uz nemohu nikam odvolat. Ze stranek Lingei to nelze poznat.. Slovnik ma totiz VELICE neprijemnou „ochranu“ ktera spociva nejen v potrebe KAZDE instalace mit pripojeni k internetu pres ktery se overuje kod, ale hlavne je kazda instalace vazana na konkretni hardware pocitace! Cili, kdyby nahodou Lingea jako firma zkrachovala a vy jste si vymenili nejakou soucastku na svem PC, mate doma jen bezcenny kus softwaru za dva nebo (jako v mem pripade) ctyri tisice… Myslim ze je to velmi neeticke a jak jsem byvaval s Lingea kdysi davno spokojen, nyni jsem velmi zklaman, zakaznika to velmi omezuje.

RE: Ochrana

aaa

Odpovědět

mám naprosto stejnou zkušenost za německý velký slovníkLingea jsem zaplatil dva a půl tisíce, prakticky jsem ho kromě několika blbostí nikdy nespustil a nyní asi po roce ani spustit nejde a firma je natolik neseriozní, že mi takové spuštění ač jsem zakoupil legálně neumožní, prošvihl jsem asi .registraci do 30 dnů.

!!!NEPRATELSKA OCHRANA!!!

Napsal/a: Frantisek Cerny

Přidáno: 27.01.2009 21.19

Odpovědět

Skutecne ma velmi nepratelskou ochranu, povoleny jen dve instalace!!!, radej nekupujte..

Ochrana

Napsal/a: Markéta

Přidáno: 16.02.2009 19.45

Odpovědět

Přidávám se a lituji, že jsem tento softwar koupila. Raději jsem měla zakoupit slovníky-knihy, které nemají ochranu.

Nekupujte zajíce v pytli

Napsal/a: 4ever

Přidáno: 18.05.2009 22.56

Odpovědět

Slovnik jsem nadšeně zakoupil (německý a anglický) a nyní už mohu zkonstatovat, že jsem vyhodil čtyři tisíce. Slovník je rozhodně pěkně udělaný obsahově nemám námitek. Funkce okamžitého překladu po najetí myší na slovo funguje pouze v případě IE !!!!!!!! Použiváte-li Safari jako já nebo Operu, Seamonkey a pod. tak máte prostě smůlu. S poštovním klientem je to to samé, mnou používaný Lotus Notes je naprosto mimo záběr vývojářů. Moje hodnocení: nedotažený, předražený produkt.

ochrana

Napsal/a: petr

Přidáno: 11.03.2010 13.13

Odpovědět

Pokud zboží zaplatím, předpokládám, že budu jej používat bez omezení. Mimochodem, stačí aby jste do počítače vložili přes USB třeba foťák a slovník se blokne z důvodu změny hardware. Je zákeřné, že forma na takéto nepříjemnosti neupozornila. NEKUPUJTE.

lživé informace při koupi - nekupovat

Napsal/a: Pavel Matela

Přidáno: 16.10.2010 10.15

Odpovědět

Přestože je na obalu DVD napsáno, že je pro Mac a přesto, že jsem se na to u firmy předem informoval, tak pro Mac ve skutečnosti vhodný není. Považuji za podvodné jednání to, že mne neupozornili na omezenou funčnost, vůbec nelze použít například překlad po najetí myši. Zde je kopie emailu, kterou jsem od jejich tech. pracovníka dostal po mnoha urgencích. Přístup českých firem je skutečně trapný a ostudný:

"…Jedná se určitě o chybu na naší straně, ale snaha byla vydat alespoň něco, co splňuje základní funkcionalitu než nenabídnout uživatelům MACu nic. Zde na technickém oddělení považujeme za velkou chybu, že na možnou nefunkčnost přebírání pod kurzorem není nikde upozorněno (několikrát jsme posílali na obchodní oddělení návrh, aby to bylo zmíněno na propagačních materiálech i na našich stránkách).

Bylo mi sděleno, že slovník by pod novým operačním systémem měl fungovat, ale bylo to testováno pouze na jednom stroji. Na obchodním oddělení se dá domluvit zaslání zkušební verze a produkt na daném MAC OS vyzkoušet.

Nový produkt, který by měl být PLNĚ funkční pod MAC OS je ve vývoji, ale bohužel nejsem schopen říci, kdy bude vydán. Může to být příští měsíc, ale může to také být několik měsíců.

S pozdravem Jan Müller Lingea s.r.o."

potíže s instalací

Napsal/a: P.K.

Přidáno: 22.02.2011 11.02

Odpovědět

Zakoupil jsem verzi 5 v A+N a instaloval ve W7(64). Aktivoval ji. Nefungoval a nešel přeinstalovat. Poslali mi program k vymetení zbytků po deinstalaci. Nefungoval. Dohodl jsem se na vrácení slovníků. Odsohlasili to a vrátili peníze. Takže mne to stálo jen poštovné. Ve verzi 2002 mám základní i odborné slovníky. fungují ve W7(64) bez problémů. Pozor, že odborné slovníky ve verzi 5 jsou jen původní slovníky! Předělán byl jen základní slovník v A+N.

slovník přestal fungovat

Napsal/a: Klára

Přidáno: 14.06.2011 11.47

Odpovědět

Dobrý den,

mám problémy s velkým slovníkem anglicko-českým, česko-anglickým Lingea Lexicon 5. Když ho spustím, v okně je napsáno pouze „Uživatelský slovník pro vlastní hesla“ a když tam vepíšu nějaké heslo, ať už české nebo anglické, nejde mi to přeložit – po stisknutí enteru se neobjeví zkrátka vůbec nic a nevím čím to je… napadlo mě, že to je možná tím, že mám operační systém Windows 7, který zřejmě tento slovník nepodporuje. Neuměli byste mi poradit? Posílala jsem mail na technickou podporu, ale zatím mi neodpověděli, tak nevím, co mám dělat. Je to verze z roku 2008.

omezený počet instalací

Napsal/a: Edita Stiborova

Přidáno: 15.07.2011 12.51

Odpovědět

NEKUPOVAT! Sice nejlepší slovník na trhu, avšak jak píšou ostatní uživatele, můžete si jej instalovat pouze třikrát. Považuji to absolutně za neetické, jelikož mám slovník již rok a půl, byl mi zcizen notebook, přeinstalovala jsem PC a nyní jej nemůžu znovu nahrát, jelikož jsem vyčerpala počet instalací. Ridiculous!

RE: omezený počet instalací

hoj

Odpovědět

Tak si stáhněte z netu crack. Žádný etický problém s tím mít nemusíte, když jste zaplatila. A v CCleaneru ve spuštění po startu můžete vypnout automatickou kontrolu Lingea po spuštění.

pheiil

Napsal/a: designerbags@yahoo.cn

Přidáno: 15.04.2014 09.48

Odpovědět

You can be rest assured that when you wear replica handbags all heads will turn towards you.These people have no idea that what you are wearing is not the actual stuff, but ought to that bother them or you.You are also assured that the replica handbags work as well as the original replica handbags does.So what if the casing is of monogram canvas louis vuitton imitation gold and the jewelry on the dial are fakes.Looks are that what counts and even the discerning of watch fans are fooled by the looks of the replica handbags.Most professional who wear those replica handbags have confessed that they have found a brand spanking new avatar of themselves after they have started wearing these replicate! So what are you waiting for? These are available in various models and make their owners proud. You are also assured that the Rolex Milgauss Replica Watches work as well as the original Rolex Milgauss does. So what if the casing is of imitation gold and http://vuittonsale.co.uk the jewelry on the dial are fakes.Looks are that what counts and even the discerning of watch lovers are fooled by the looks of the Rolex Milgauss Replica watches.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny