RapGet

Tagy:  Rapget, Rapget download, www.rapget.com

Sponzorované odkazy

RapGet

RapGet úvod

Poslední dobou se rojí spousta webových stránek nabízející možnost uložit si na ně jakýkoliv obsah (vyjma nelegálního). Mezi nejznámější bezesporu patří weby jako Rapidshare, Megaupload, Filefactory a mnoho jiných. Nebyly by to ruští koumáci, kdyby nevymysleli zlepšovák jak z těchto a jiných serverů stahovat pohodlněji a snadněji. Dnes si povíme o programu s názvem RapGet.

Rychle a jednoduše

Například z webu www.rapget.com si stáhneme samotný program, což je díky jeho „malosti“ (pouhých 160Kb v RAR archivu a cca 0,5MB po rozbalení) snadné i na tom nejpomalejším internetovém připojení. RapGet se neinstaluje a okamžitě je připraven plnit to k čemu byl stvořen – k pohodlnému stahování ze share serverů.

Z názvu je již patrné, že program byl původně vyvíjen hlavně pro sosání z webu Rapidshare.de. Jenže doba pokročila a po fenomenálním úspěchu této švýcarské služby se konkurenti rojí jako houby po dešti. Ale zpět k programu… Program ovšem funguje trochu jinak než by běžný uživatel čekal a neumožňuje stahovat z Rapidshare, pokud nemáte Premium account (placený účet se kterým stahujete bez časového a datového omezení). RapGet bez tohoto účtu požadovaný soubor prostě nevidí a odmítne zahájit stahování. Naštěstí nejen službou Rapidshare živ je dnešní „sosač“ a tak vývojář RapGetu již přidal podporu pro dalších 66 oblíbených share služeb. Z nich si vybere velká většina uživatelů.

Kdybych měl shrnout interface a ovládání programu, tak by se toto všechno dalo shrnout do jednoho slovo: minimalistické. RapGet je jednoduchý na používání a to také díky celkem kvalitnímu českému překladu a minimu nabídek a voleb.

RapGet-Opravdu minimalistický

RapGet-Opravdu minimalistický

Výhody

Zdarma
Česky
Velikost programu
Podpora velkého množství share serverů
Funguje tak jak má

Nevýhody

Nepodporuje pluginy, takže podpora nových webů probíhá pomaleji a nahodile
Nefunguje free stahování z Rapidshare
Je třeba mít nainstalované SSL knihovny ke správné funkci programu

Závěrem

RapGet je určitě dobrým pomocníkem pro každého kdo často stahuje z podobných serverů. Pro zbytek uživatelů nenabízí nic, bez čeho by se neobešli…

RapGet freeware ke stažení zde:
RapGet download

Sponzorované odkazy:

Článek RapGet byl publikován 12. září 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Ryan. Pro diskusi slouží komentáře (5).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Inkoustová tiskárna - profi tisková kvalita fotografií dostupná pro všechny
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!