SMS přání ke svatému Valentýnu na internetu

Tagy:  Valentýn, sms přání, citáty, přáníčka, přání narozeniny, přání valentýn, sms přání valentýn

Sponzorované odkazy

SMS přání ke svatému Valentýnu na internetu

Na dveře nám klepe svátek všech zamilovaných – Valentýn. Je tedy na čase vymyslet něco, čím svou drahou polovičku potěšíte.

Důvodů, proč poslat valentýnké přání může být mnoho. Někteří zkrátka musí na sv. Valentýna pracovat, jiní zkrátka chtějí udělat radost svému milovanému pomocí papírového přání, které ale nemusí být vždy vyplněno textem. Ostatní zase využijí moderní možnosti jako je sms zpráva. V obou případech se ale nabízí otázka: „Co do přánička vlastně napsat?“ Představme si teď tři webové stránky, které by vám s touto otázkou mohly být nápomocné. Najdeme tam totiž spoustu přání, citátů, básniček a mnoho dalšího. To vše zaměřené právě na Valentýna.

Legrace.cz

Jako první si ukážeme webovou stránku valentyn.legra­ce.cz, která se pyšní témeř třemi miliony přístupů. A není divu, obsahově skrývá velké množství sms textů jak na Valentýna, tak na narozeniny a ostatní svátky. Můžete zde tedy zavítat kdykoliv potřebujete někomu popřát nebo mu udělat radost, na každou příležitost můžete najít nějaký ten textík. Konkrétně se tady nachází sekce: Valentýn, citáty, poezie, pranostiky, přání, přísloví, sms, texty a dokonce i vtipy. Také je zde možnost vyhledávat podle druhů básní, autorů a tak významně zkrátit dobu hledání toho pravého. Design stránky je poměrně povedený, po levé straně můžeme vidět menu, které slouží jako navigace celé stránky. Bohužel se ale menu neroluje, takže musíte pro přesměrování na jinou sekci vždy vyjet až nahoru. Dojem také trochu kazí množství reklamy jak na hoře, tak na okrajích.

Smsprani.cz

Další zastávkou je smsprani.cz. Jak již název napovídá, tato internetová stránka se primárně zabývá sms zprávami. Bohužel už tady nenajdeme objemnou databází, ale i přes to má co nabídnout. Opět zde najdeme více sekcí jako jsou sms k narozeninám, svátkům a dalším životním událostem. Zajímavé je vizuální zpracování webu. To je laděno do jemně růžové barvy a díky vhodnému rozmístění částí webu je vše poměrně přehledné. Velkou vadou na kráse je zde ale opět reklama, která je trochu nepochopitelně přímo uprostřed webu, mezi hlavičkou a hlavním obsahem.

Prani-pranicka.cz

Posledním příspěvkem je web prani-pranicka.cz, kde opět najdeme dostatek textů k potěšení svých blízkých. Stejně jako u dvou předchozích, i zde je několik sekcí, do kterých je roztříděno několik tisíc přání. Z takového množství si jistě vybere každý. Návštěvníci jistě také ocení filtrování obsahu, díky kterému vždy rychle najdete to, co právě hledáte.

Zpracování je dosti křiklavé, ale červená barva spolu s růžovou ladí k tématu této stránky. I zde všudypřítomné reklamní bannery, ale jsou umístěny na horní stranu obrazovky a tak nijak extrémně neruší.

Závěr

Na závěr bych vám rád popřál pěkného Valentýna a spoustu lásky. Věřím, že si alespoň jednu z představených stránek oblíbíte a budete se k ní vracet pravidelně.

Článek SMS přání ke svatému Valentýnu na internetu byl publikován 12. února 2011 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...