Online horoskop - Kde si přečíst horoskop na internetu?

Tagy:  Horoskopy, nejlepší horoskopy, kde číst horoskopy?, horoskop zde, recenze portálů s horoskopy, Horoskop online, Horoskop 2011

Sponzorované odkazy

Online horoskop - Kde si přečíst horoskop na internetu?

Co nás dnes čeká a nemine? Na tuto otázku můžeme najít odpovědi právě v horoskopech. Kde ale najít ty nejlepší online horoskopy, kterým můžeme opravdu důvěřovat? V následujících řádcích si představíme ty nejznámější servery, kde si svůj horoskop můžeme přečíst.

Horoskop.cz

Horoskop.cz se jak již název napovídá zaměřuje na zobrazování horoskopů návštěvníkům. Přečíst si svůj horoskop můžete na dnešní den nebo na ten zítřejší. Stačí si vybrat jedno z dvanácti znamení zvěrokruhu, kliknout a informace máte jako na ruce. Horoskop je tříděň do jednotlivých sekcí jako jsou vztahy, peníze, cestování, práce, erotika a zdraví. Můžete se tak podívat jen na to, co vás konkrétně zajímá. Dále je k dispozici rozsáhlé info o každém znamení, jeho charakteru, šťastných číslech a mnoho dalšího. Tento portál ještě nabízí partnerský horoskop, čínský horoskop, minulé životy, věštění run a mnoho dalšího. Bohužel je na stránce poměrně dost reklamy, což v důsledku zhoršuje přehlednost celé stránky.

Horoskop.czHoroskop.cz

Horoskopy.cz

Jednoduchost a přehlednost, to je hlavní priorita portálu horoskopy.cz, který si pod svá křídla vzal známý vyhledávač seznam.cz. To se ukázalo jako správná cesta a návštěvníci tak rychle naleznou, co hledají. Kompletní design stránky je laděn do příjemné béžové barvy. Každý horoskop je řazen do kategorií láska a přátelství, peníze a práce, rodina a vztahy, zdraví a kondice a aktivity vhodné pro dnešní den. Při čtení horoskopu neotravují žádné složité menu, ani blikající reklamy, zkrátka nic co by kazilo dojem uživatelů. Na druhou stranu nemusí náročnější čtenáře uspokojit dostatek informací. Horoskopy.cz nabízí oproti horoskop.cz o něco méně funkcí. To nejdůležitější však nechybí.

horoskopy.czhoroskopy.cz

Horoskopy.cen­trum.cz/

Posledním představeným portálem je horoskopy.cen­trum.cz, který náleží vyhledávači centrum.cz. Charakteristikou serveru je do určité míry podobný první variantě, neboť je zde znovu velké množství informací, ale zase na úkor přehlednosti. Svou vinu na tom mají otravující reklamy, které zabírají značnou část stránky.

Horoskopy.centrum.cz/Horoskopy.centrum.cz/

Závěrem

Stručně řečeno, horoskop.cz nabízí mnoho informací, ale za cenu jisté nepřehlednosti. Horoskopy.cz od seznamu nabízí naopak pěkný design a značnou jednoduchost. Nabízí ale jen to nejdůležitější info, které však bude drtivě většině návštěvníků stačit. Konkurenční portál od centrumu zase … Určitě si ze zmíněných horoskopických portálů vyberete ten pravý a budete si moct vždy přečíst svůj horoskop.

Článek Online horoskop - Kde si přečíst horoskop na internetu? byl publikován 12. července 2011 v 00.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...