Lidé.cz

Tagy:  www.lidé.cz, chat, fórum, spolužáci, hry, blogy, srazy, kinománia, seznam.cz

Sponzorované odkazy

Lidé.cz

Nudíte se? Sedíte u počítače a nevíte co dělat? Nechce se vám zapínat žádná hra a nemáte s kým pokecat po icq? Právě pro vás je tu služba nazvaná Lidé.cz – zde se rozhodně nudit nebudete.

Lidé.cz slouží spíše jako brána k dalším známým službám, jako spolužáci, seznamka aj. Ucelený seznam všech služeb naleznete uprostřed stránky se stručným popisem, nebo také úplně v horní části, kde budete mít ke všem službám neustálý přístup.

Nezdržujme se a rozeberme všechny služby na prvočinitele.

Lidé

Jak jsem již psal, jedná se o vstupní bránu, kde máte novinky a popsané další kategorie.

Chat

Zde můžete chatovat/psát v reálném čase se spoustou uživatelů naráz. Na výběr máte z velkého množství kategorií a nepřeberného množství podkategorií. Každý si rozhodně přijde na své.

Profily

Zde můžete vyhledat své přátele podle přezdívky, nebo dle zadaných parametrů vyhledat úzkou jen skupinu lidí.

Fórum

Fórum funguje na stejném principu jako kterékoliv jiné fórum, tedy můžete reagovat na určité příspěvky v daných kategoriích, nebo můžete založit vlastní téma.

Seznamkana Lidé.cz

K tomu není co dodat. Na výběr máte z neskutečného množství kategorií a ještě většího množství uživatelů. Stačí zadat vámi požadované hodnoty a vyhledat nejvhodnějšího partnera či partnerku „šité na míru“.

Srazy

Zde se můžete podívat, co se chystá v ČR za všemožné akce, případně pokud tam není ta vaše, můžete ji přidat.

Blogy

Zde máte výplody zajímavých či nezajímavých nápadů uživatelů Lidé.cz. Pokud se chcete s něčím podělit, můžete napsat vlastní článek.

Hry

Na výběr nemáte takové množství her jako u konkurenčního XChatu, ovšem hry svojí kvalitou daleko předčí svého konkurenta. Dávejte ovšem pozor, takové prší či kulečník jsou opravdu návykové hry.

Spolužáci

Zde si můžete vyhledat vámi požadovanou školu či třídu. Více v článku Spolužáci.cz.

Horoskopy

Zde naleznete velké množství nejrůznějších horoskopů, například Aztécký, Indiánský či Egyptský. Můžete si přečíst horoskop i pro svého domácího mazlíčka.

Kinománia

Zde si můžete za opravdu výhodné ceny koupit nejrůznější filmové tituly, či vyhledat filmy v půjčovně.

Co říct nakonec? Pokud někdy zabloudíte na Lidé.cz, nezdržujte se tam příliš dlouho. Mohli byste totiž propadnout závislosti :)

Článek Lidé.cz byl publikován 20. prosince 2007 v 14.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Kohout. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...