Xchat

Tagy:  Xchat, X-chat, www.xchat.cz, Xchat by Centrum, seznamka, pokec, Centrum

Sponzorované odkazy

Xchat

Komunikačních programů je nespočetné množství. Můžete si přáteli psát či telefonovat a na vše vám vystačí jeden komunikační program. Ovšem co když prahnete po nezávazném pokecu s někým neznámým? Nebo se chcete ukázat ostatním? Na to slouží aplikace většího kalibru. Jedna z nich se nazývá XChat.

XChat je poskytovatel veřejné služby, dostupné široké internetové veřejnosti, která slouží nejen k poznávání se lidí navzájem, ale nabízí i využití dalších služeb, od poskytování svého názoru na XChat fórech, offline vzkazy, osobní setkání na organizovaných srazech až po služby portálu Centrum.cz, jako založení vlastního emailu, online hry a mnoho dalších služeb, které pro Vás portály Centrum.cz a XChat připravily. Tolik slova Centrum.cz, my si nyní rozebereme hlavní pilíře XChat.

Hlavní strana mi přijde přehledná a seriozně poskládaná. Pokud chcete začít chatovat, musíte se nejprve zaregistrovat.

Po zaregistrování si v nabídce nastavení můžete „překopat“ váš profil k nepoznání (viz. obrázek)

K chatování máte na výběr několik kategorií, ze kterých si určitě vyberete (viz. obrázek).

Hlavní menu je rozděleno na tyto části:

XChat

Jedná se o hlavní stranu webu, kde máte od každé informace „kousek“

Duel

Zde máte na výběr porovnávat buď chlapce nebo dívky mezi sebou. Můžete nahlédnout do TOP duelů, kde se vám ukážou profily s nejlepším procentuálním ohodnocením.

Fórum

Co k tomu dodat. Můžete se zde zapojit do probírání určitých témat podobně jako v jakýchkoliv jiných fórech.

Top

Již zmiňované nejlépe hodnocené fotografie uživatelů.

Profily

Zde si můžete vyhledat kamaráda podle přezdívky nebo jen určitou kategorii lidí zadáním některých kritérií do vyhledávání.

Extra

Tato stránka slouží k posledním žhavým novinkách především z dílny XChat. Jsou zde různé soutěže, můžete zde nakoupit nějaké reklamní věci a tak podobně.

Webík

Zde si můžete přetvořit svůj profil a mít tím svůj originál. Stačí nahrát pár fotek.

Hry

Zde máte na výběr z velkého množství freeware internetových her. Pokud čekáte, až vám přátelé odepíší, zde se rozhodně nudit nebudete. Jen se tu nezapomeňte :)

mBank

Jedná se o reklamní kampaň banky mBank. Zde si můžete přečíst výhody proč právě u nich mít svůj účet a případně jak si ho založit apod.

XChat vás pobaví při chvilce nudy stejně jako vás „zaměstná“ na dlouhé hodiny. Pokud rádi kecáte o ničem, narazili jste na Ráj…

Článek Xchat byl publikován 11. prosince 2007 v 07.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Kohout. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...