Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Sponzorované odkazy

Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Určitě to všichni moc dobře znáte. Potřebujete napsat text, případně článek v cizím jazyce, ale bohužel cizí jazyk bezpečně neovládáte a máte strach, že se nakonec ztrapníte, a nebo to dotyčná osoba správně nepochopí. Nezoufejte, nyní máte dvě možnosti. Buďto si zaplatíte kurz cizího jazyka, což většinou bývá dosti finančně náročné, a nebo prostě vyzkoušíte internetové překladače, které jsou na internetu k použití zcela zdarma. V tomto článku se podíváme na čtyři vybrané internetové stránky, které toto nabízí. Doufám, že alespoň některý z nich budete znát a možná k nimi přijdete ještě více na chuť.

Internetový překladač od Googlu

Dle mého názoru se jedná o naprosto nejlepší webový server pro překlad z češtiny do cizího jazyka a samozřejmě i naopak. Nabízí nespočet cizích jazyků od angličtiny po vietnamštinu apod. Opravdu si zde vybere úplně každý. Osobně jsem ani některé jazyky neznal. Mimo jiné mezi své přednosti řadí funkci na rozpoznání jazyka, tudíž již nemusíte přemýšlet, o jaký jazyk se přesně jedná, ale program vše vyřeší samostatně. Stačí jen zkopírovat vybraný text a můžete samovolně začít překládat. Můžete překládat texty, dokonce i celé dokumenty, a nebo hromadně webové stránky, které jsou uloženy v cizím jazyku.

Moje hodnocení:  90 %

Google překladač

Google překladač

Slovník od Seznamu

Mezi další internetové překladače bych nejraději zvolil překladač slov a frází od Seznamu. Bohužel Vám musím ze startu říci, že se jedná hlavně o překlad pouhých slov, ale kvalita i tak je na hodně vysoké úrovni. Mimo jiné přelouskání samotného slovíčka nabízí i překlad základních frází, které se mohou k Vámi vybranému slovu podobat, případně používat. Kromě již zmíněných funkcí nabízí také nástroj procvičování, kde si můžete vybrat jazyk, do kterého si přejete překládat, dále pak výběr okruhu jako například profese, roční období apod. a následně typ testu (znám neznám, spojování slov apod.).

Moje hodnocení:  85 %

Seznam překladač

Seznam překladač

Internetový portál Online-slovnik

Jedná se o méně známý webový server, který slouží pro klasický překlad slovíček a slovních spojení. Zvládá přeložit do několika cizích jazyků a taktéž disponuje funkci automatické rozpoznání jazyka. Bohužel Vám musím sdělit, že nevyniká žádnými speciálními nástroji, které by tuto stránku do vyšších příček. Jedná se o klasický překladač, bohužel nic víc.

Moje hodnocení:  50 %

Online-slovnik

Online-slovnik

Slovnicek.cz

O této stránce se dá říci, že grafika je pro první pohled velice důležitá. Obratem jsem věděl, že tato stránka bude kvalitní a uživatelsky přívětivá. Nabízí klasický překlad slovíček, slovních spojení a dokonce i dokumentů. Jedná se o spolehlivý překladač až do 60 cizích jazyků. Není potřeba registrace a vše je naprosto zdarma. Nabízí krátké zajímavosti o jednotlivých jazycích a taktéž se může pochlubit funkci Otočit, což znamená rychlé překlad mezi jazykem tam a zpět.

Moje hodnocení:  85 %

Slovnicek.cz

Slovnicek.cz

Závěrečné hodnocení

Osobně Vám mohu říci, že mám všechny tyto stránky odzkoušeny, ale nejvíce se mi líbí překladač od Googlu. Nabízí nejvíce funkcí a mimo standardní grafiku nabízí rychlost překladu a to je vše, co od takové stránky přece potřebujete. Doporučuji Vám jednotlivé stránky vyzkoušet a poté si vyberete ten, který Vás nejvíce přesvědčí a nakonec u něj taky zůstanete. Já osobně používám internetový překladač od Googlu, protože se mi nejvíce líbí a splňuje všechny moje požadavky.

Sponzorované odkazy:

Článek Nejlepší online překladače vět a textů na internetu byl publikován 28. dubna 2014 v 05.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!