Popularita online sázení stále roste

Tagy:  foruna, ifortuna, sázení přes internet, online sázení, livescore, sport

Popularita online sázení stále roste

Komerční sdělení:
Hazard a sázení bylo odjakživa doménou především mužů, kteří toužili a dodnes touží po nějaké té vydělané koruně “bez práce” a především po adrenalinu, který sportovní sázení nabízí.

Sázejte přes internet

Bezpochyby velká část vášnivých sázkařů, především starších generací, si ráda zajde na pobočku sázkové kanceláře vsadit si. Určitě to má své kouzlo, ale my vám v tomto článku chceme ukázat výhody sázení přes internet, kterých jistě není málo.

Prostředí sázení na iFortuna.sk

Prostředí sázení na iFortuna.sk

Tipování přes internet pomocí ifortuna.sk je velice pohodlné a rychlé. V pohodlí domova máte možnost si nerušeně prohlédnout všechny vypsané kurzy a okamžitě si vsadit bez nutnosti použití papírových sázkových tiketů. Dále doma na internetu máte možnost shlédnout všemožné statistiky, které vám jistě pomohou v rozhodování při sázení.

Díky přístupu na internet máte možnost sledovat různé online přenosy a mít tak k dispozici přehledy průběžných výsledků. Tímto se dostáváme k dalšímu pozitivu on-line sázení. Je zde možnost také sázet v průběhu utkání. Na stránce Livescore sledujete aktuální skóre utkání a také aktuální kurzy. Můžete si také nechat zobrazit statistiky zápasu, jako je například procento držení míče či počet střel na branku.

Služba Livescore – průběžné výsledky

Služba Livescore – průběžné výsledky

Klub Fortuna

Pro sázení přes internet je potřeba být zaregistrován v takzvaném Fortuna Klubu. Zaregistrovat se dá dvěmi způsoby, buď rovnou on-line nebo přímo na pobočce. Osobně však doporučuji registraci na pobočce, protože v obou případech registrace je nutno doložit občanský průkaz kvůli ověření vašeho věku a osobně na pobočce je to jen bezpečnější, než posílat naskenovaný občanský průkaz přes internet.

Členstvím v Fortuna Klubu získáte balík výhod, jako je například zůčastnění se v různých soutěžích či sbírání věrnostních bodů, které pak můžete vyměnit za nezpočet dárkových předmětů od Fortuny.

Mobilní sázení

Dnešní doba je doba mobilních technologií a proto je u Fortuny samozřejmostí poskytovat služby sázkařům také v mobilních verzích. Fortuna nabízí aplikaci jak pro iOS, tak pro Android. Díky aplikaci můžete sázet odkudkoliv a máte také přístup ke sportovním výsledkům.

Mobilní aplikace od Fortuny

Mobilní aplikace od Fortuny

Článek Popularita online sázení stále roste byl publikován 13. března 2012 v 00.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Adam Beránek. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  9. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  10. Katastrální mapy online

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!