Sportovní výsledky na internetu

Tagy:  sport, program, výsledky, návod, recenze, srovnání

Sponzorované odkazy

 Sportovní výsledky na internetu

Tento článek je věnován převážně pro všechny fanouškym zajímající se o sport. Máte rádi sport, zajímáte se o výsledky, taktiky a dění ve sportu? Musíte vědět aktuální stav zápasu, kdo vyhrává, kdo prohrává, a zda vaše předpověď byla pravdivá? Pokud nemáte možnost satelitního vysílání a nebo na něj jednoduše nemáte čas a stačí vám vědět aktuální stav zápasu, jsou internetové servery věnované této problematice právě pro vás. Není nic jednoduššího, než otevřít jedinou webovou stránku, a vše vyčíst. Ano, můžete podotknout, že výsledky fotbalových, hokejových či basketbalových výsledků si můžete přečíst v novinách. Máte sice pravdu, ale výsledek se dozvíte se značným zpožděním, a jste-li vážně skalní fandové, toto nedopustíte. Navíc, zjistíte si v novinách či na internetu aktuální výsledky např. amerického fotbalu, kriketu či floorbalu americké ligy? Pravděpodobně ne. Tuto skvělou možnost také určitě ocení všichni sázející, obzvláště ti, kteří sází pravidelně po internetu. Navíc, některé servery také nabízí ať už přímý video zápas online, či pouze aktuální dění pomocí textových zpráv. Ale jak tomu bývá u většiny hojně využívaných služeb, existuje celá řada serverů, které se tímto zabývají. Ty nejlepší si ukážeme právě teď.

LiveSport.cz

Dle mého úsudku patří **LiveSport.cz **j největšímu serveru, zabývajícím se „live“ výsledkům, čili zobrazováním skóre zápasů včetně těch, které právě teď probíhají. Fotbalové výsledky live – livescore – na LiveSport.cz poskytují průběžné fotbalové výsledky pro desítky fotbalových, ligových a pohárových soutěží. Obsahují střelce gólů, poločasové výsledky, červené karty a další fotbalové informace. Fotbalové livescore se aktualizuje po 20 vteřinách.Gra­fické zpracování webu je prvotřídní, Ihned po otevření webové stránky se vám zobrazí několik výsledkových tabulek fotbalu, a už stačí pouze číst. Obsahuje kompletní tabulky a rozpisy zápasů lig a přátelských utkání po celém světě.V horní liště můžete přepínat mezi fotbalem, hokejem, tenisem, basketbalem, házenou, baseballem a ostatními sporty. Také můžete prostřednictvím chatu komunikovat s lidmi se stejným zájmem o sport. Po okrajích webu máte umístěné Tabulky psané v javascriptu, které můžete přímo vyplňovat tipy na aktuální zápasy a následně budete přesměrování na sázkový server www.bwin.com

 Sportovní výsledky na internetu (https://www.swmag.cz)

Vysledky.sport.cz

Server sport.cz patří mezi největší velikány webových serverů zabývajícím se, jak jíž z názvu vypovídá, o sport obecně. Poddoména vysledky.sport.cz tak patří k podřadným projektů serveru, který slouží všem zájemců o jednoduché, stručné, účinné zpracování informací o sportovních výsledcích. Čtení výsledků je přehledné, celá stránka je velmi jednoduše zkompletovaná a plní svůj účel. K Dispozici je také kalendář na nejbližší zápasy a turnaje.

 Sportovní výsledky na internetu (https://www.swmag.cz)

Ivysledky.cz

Jedna z těch méně povedených, tedy, svůj účel plní, ale je méně přehledná a trošku „neohrabaná“. Obsahuje online výsledky z fotbalu, hokeje, tenisu, basketbalu, golfu a ostatních sportů. Sportovní výsledky, statistiky ale i zajímavosti. Co se grafického zpracování týče, dalo by se říci, že není vůbec žádné. Stránka kromě horního, až příliš výrazného headeru neobsahuje žádnou grafickou úpravu a všechny tabulky jsou velmi chaoticky uspořádány. Dokonce mám pocit, že jsou pouze umístěny jako iframe z jiných serverů. Uvádím to tu zde pouze pro ukázku, jak může vypadat nepřehledný a nevhodný server tohoto charakteru.

 Sportovní výsledky na internetu (https://www.swmag.cz)

Shrnutí

Jak jste mohli vidět, internet má téměř neomezené možnosti, tak proč jich nevyužít co nejvíce a nedopřát si pohodlí, když je to tak jednoduché. Přeji hodně úspěchů v sázení a velký rozhled ve sportovních výsledcích.

Sponzorované odkazy:

Článek Sportovní výsledky na internetu byl publikován 3. března 2009 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Radek Brázdil. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Mít kvalitní a funkční webové stránky je snadné
  3. Katastrální mapy online
  4. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  5. Smajlíci
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!