Kam za olympijskými hrami na internetu?

Tagy:  LOH, LOH 2012, LOH Londýn, letní olympijské hry, olympiáda, sport, český olympijský tým

Sponzorované odkazy

Kam za olympijskými hrami na internetu?

Letošní letní olympijské hry, opět pořádané v anglickém Londýně, se blíží. Slavnostní zahájení proběhne 26. července 2012 a ukončení 12. srpna 2012, je tedy nejvyšší čas zjistit, kam za hrami na internetu.

Česká televize

Česká televize plánuje 24. 7. spustit webový speciál www.loh.cz, plně zasvěcený letošním letním hrám. Již nyní nás stránky odkážou na rubriku obsahující nejrůznější informace z doby před začátkem her, po jejich spuštění se nám navíc naskytne kompletní program, kde a kdy můžeme jaké odvětví her sledovat.

Plánované stránky LOH.cz

Plánované stránky LOH.cz

Televizní kanály ČT2 a ČT4 budou nonstop vysílat vybrané disciplíny, zbytek programu, který se nevměstná do televize, poběží na osmi streamovaných kanálech, ke kterým se bude moci každý divák kdykoliv připojit. I tyto kanály poběží podle pevně stanoveného programu.

Streamované kanály

Česká televize, která tyto kanály spravuje, počítá s velkým náporem diváků a ze všech sil se snaží co nejlépe zajistit stabilitu svých serverů. Doufají, že bude možné udržet co největší kvalitu a pokud vše půjde dobře, dočkáme se i HD vysílání. Na rozdíl od televizního vysílání ale nebudou všechny disciplíny komentované.

Program vysílání na LOH.cz

Program vysílání na LOH.cz

Aplikace do mobilu

Olympijským hrám byla zasvěcena i stávající aplikace ČT4 pro iPhone

Aplikace ČT4 pro iPhone

Aplikace ČT4 pro iPhone

Sport.cz

Ani stránka www.Sport.cz nemůže zůstat pozadu a i ona se pilně připravuje na LOH Londýn. Hned na začátku stránky nám nabízí přehledné rubriky jednotlivých disciplín z her.

webová stránka Sport.cz

webová stránka Sport.cz

Mr-sport.cz

Oddat se olympiádě se rozhodl i mr-sport. I na těchto stránkách se nachází mnoho informací, odpočet do začátku her a mimo těch letošních i informace o minulých olympijských hrách.

webová stránka Mr-sport.cz

webová stránka Mr-sport.cz

Olympic.cz

Oficiální stránky Českého olympijského výboru nabízejí krom informací ze světa olympiády i facebookovou stránku Českého olympijského týmu.

webová stránka Olympic.cz

webová stránka Olympic.cz

Závěr

Dalších informací okolo olympiády je samozřejmě plný internet, snad jsem vám tímto článkem alespoň trochu přiblížil situaci kolem nich, hlavně tu ze strany České televize.

Sponzorované odkazy:

Článek Kam za olympijskými hrami na internetu? byl publikován 26. července 2012 v 05.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Martin Štěpánek. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!