Kam za olympijskými hrami na internetu?

Tagy:  LOH, LOH 2012, LOH Londýn, letní olympijské hry, olympiáda, sport, český olympijský tým

Sponzorované odkazy

Kam za olympijskými hrami na internetu?

Letošní letní olympijské hry, opět pořádané v anglickém Londýně, se blíží. Slavnostní zahájení proběhne 26. července 2012 a ukončení 12. srpna 2012, je tedy nejvyšší čas zjistit, kam za hrami na internetu.

Česká televize

Česká televize plánuje 24. 7. spustit webový speciál www.loh.cz, plně zasvěcený letošním letním hrám. Již nyní nás stránky odkážou na rubriku obsahující nejrůznější informace z doby před začátkem her, po jejich spuštění se nám navíc naskytne kompletní program, kde a kdy můžeme jaké odvětví her sledovat.

Plánované stránky LOH.cz

Plánované stránky LOH.cz

Televizní kanály ČT2 a ČT4 budou nonstop vysílat vybrané disciplíny, zbytek programu, který se nevměstná do televize, poběží na osmi streamovaných kanálech, ke kterým se bude moci každý divák kdykoliv připojit. I tyto kanály poběží podle pevně stanoveného programu.

Streamované kanály

Česká televize, která tyto kanály spravuje, počítá s velkým náporem diváků a ze všech sil se snaží co nejlépe zajistit stabilitu svých serverů. Doufají, že bude možné udržet co největší kvalitu a pokud vše půjde dobře, dočkáme se i HD vysílání. Na rozdíl od televizního vysílání ale nebudou všechny disciplíny komentované.

Program vysílání na LOH.cz

Program vysílání na LOH.cz

Aplikace do mobilu

Olympijským hrám byla zasvěcena i stávající aplikace ČT4 pro iPhone

Aplikace ČT4 pro iPhone

Aplikace ČT4 pro iPhone

Sport.cz

Ani stránka www.Sport.cz nemůže zůstat pozadu a i ona se pilně připravuje na LOH Londýn. Hned na začátku stránky nám nabízí přehledné rubriky jednotlivých disciplín z her.

webová stránka Sport.cz

webová stránka Sport.cz

Mr-sport.cz

Oddat se olympiádě se rozhodl i mr-sport. I na těchto stránkách se nachází mnoho informací, odpočet do začátku her a mimo těch letošních i informace o minulých olympijských hrách.

webová stránka Mr-sport.cz

webová stránka Mr-sport.cz

Olympic.cz

Oficiální stránky Českého olympijského výboru nabízejí krom informací ze světa olympiády i facebookovou stránku Českého olympijského týmu.

webová stránka Olympic.cz

webová stránka Olympic.cz

Závěr

Dalších informací okolo olympiády je samozřejmě plný internet, snad jsem vám tímto článkem alespoň trochu přiblížil situaci kolem nich, hlavně tu ze strany České televize.

Sponzorované odkazy:

Článek Kam za olympijskými hrami na internetu? byl publikován 26. července 2012 v 05.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Martin Štěpánek. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  6. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  7. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Jak správně psát email - zásady a chyby
  10. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!