Internetová televize ČD

Dnes, dne 1. srpna spustila společnost České dráhy internetovou televizi, která má blíže přiblížit celou problematiku vlakové dopravy obyčejným lidem. Právě dnes se spustilo ostré vysílání, od jara tohoto roku se televize zkoušela, zlepšoval se provoz a obsah stránek.

Okruhy poznání

Na internetové televizi můžete najít tři okruhy tématického vysílání. Prvním, který na televizi naleznete je třináct dílů seriálu „Železnicí po regionech“ o regionálních tratích v České republice. Většinou jde o souhrn video sekvencí z různých tratí po celém kraji. Druhým rozsáhlejším okruhem je pravidelně aktualizovaný seriál „Svět na kolejích“ kde jsou představovány různé technické novinky v oblasti železniční dopravy, zajímavé stavby a různé historické památky. A do třetice v sekci Promo najdete různé příspěvky z akcí Českých drah, nebo z akcí pro novináře.

seriál svět na kolejích

Pro prohlížení je nutné nainstalovat Flash Player. Internetovou televizi naleznete na tv.cd.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Internetová televize ČD byla publikován 1. srpna 2008 v 10.40. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!