Internetová televize ČD

Dnes, dne 1. srpna spustila společnost České dráhy internetovou televizi, která má blíže přiblížit celou problematiku vlakové dopravy obyčejným lidem. Právě dnes se spustilo ostré vysílání, od jara tohoto roku se televize zkoušela, zlepšoval se provoz a obsah stránek.

Okruhy poznání

Na internetové televizi můžete najít tři okruhy tématického vysílání. Prvním, který na televizi naleznete je třináct dílů seriálu „Železnicí po regionech“ o regionálních tratích v České republice. Většinou jde o souhrn video sekvencí z různých tratí po celém kraji. Druhým rozsáhlejším okruhem je pravidelně aktualizovaný seriál „Svět na kolejích“ kde jsou představovány různé technické novinky v oblasti železniční dopravy, zajímavé stavby a různé historické památky. A do třetice v sekci Promo najdete různé příspěvky z akcí Českých drah, nebo z akcí pro novináře.

seriál svět na kolejích

Pro prohlížení je nutné nainstalovat Flash Player. Internetovou televizi naleznete na tv.cd.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Internetová televize ČD byla publikován 1. srpna 2008 v 10.40. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Libimseti.cz
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Google překladač - slovník na úrovni!
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  10. Notepad++ – vynikající textový editor

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!