Bollywood a Hollywood jdou do boje proti pirátům

Internetové pirátství je víceméně fenomén, který pronikl v podstatě úplně všude. Téměř neexistuje člověk, který se někdy nepodíval na přepálený film, nebo který by si nepustil staženou MP3 písničku.

Americká filmová asociace, nejdůležitější zástupce filmového průmyslu v USA, se spojila s indickými profesionálními natáčecími studii a plánují tvrdě zasáhnout vůči pirátům, jak už samotným, tak proti organizovaným bandám. Nejvíce samozřejmě producentům vadí to, že jim unikají tak podstatné peníze, které by se jinak ocitly v tržbách filmu. Navíc si tím může případný obchodník s „pálenými“ filmy přijít na slušné peníze, pokud by svoje kopie prodával za, alespoň trochu rozumnou cenu.

Právě Indie je jedním z největších producentů i spotřebitelů nelegálních kopií filmů a hudby. Před ní je Čína, kde je pirátství na mnohem vyšším stupni. I přes to, se podle Indických úřadů v zemi prodá za rok okolo 700 miliónů nelegálních kopií.

Pomoct by měly tématicky zaměřené reportáže a vyšší tresty pro piráty.

Zdroj: NST.com.my

Novinka Bollywood a Hollywood jdou do boje proti pirátům byla publikován 25. března 2010 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!