Spuštěn projekt Spolupracenadalku.cz

Společnost CNC Praha spustila velice zajímavý projekt Spolupracenadal­ku.cz. Bude sloužit pro uskutečňování pracovních schůzek, prostřednictvím počítače, respektive internetu. Můžete si celou věc představit jako videorozhovor prostřednictvím programu Skype, Spolupracenadal­ku.cz je však určena především pro firemní „setkání“ a porady.

I když nejde o první podobnou službu u nás, něco se CNC nedá upřít. Je to velice vysoká kvalita přenášeného videa, je zde totiž možnost využívat až 1080p kvality, což znamená rozlišení 1920×1080. Ceny využití služby začínají od 1000 Kč za měsíc, Spolupracenadal­ku.cz umí propojit uživatele s rozdílnými operačními systémy i s úplně jinými počítači. Všechny události se dají nahrávat, to je přínos hlavně při provádění různých školení, aby se dal záznam použít vícekrát.

Každý kdo zaplatí poplatek má pro sebe k dispozici „místnost“. Spojování probíhá v případě videohovorů pomocí IP telefonie, pokud chce dotyčný pouze slyšet ostatní a nepotřebuje je vidět, stačí využít obyčejný telefón.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Spuštěn projekt Spolupracenadalku.cz byla publikován 2. dubna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!