Spuštěn projekt Spolupracenadalku.cz

Tagy:  spolupracenadalku.cz, porady, školení, telefonování, video, technologie

Společnost CNC Praha spustila velice zajímavý projekt Spolupracenadal­ku.cz. Bude sloužit pro uskutečňování pracovních schůzek, prostřednictvím počítače, respektive internetu. Můžete si celou věc představit jako videorozhovor prostřednictvím programu Skype, Spolupracenadal­ku.cz je však určena především pro firemní „setkání“ a porady.

I když nejde o první podobnou službu u nás, něco se CNC nedá upřít. Je to velice vysoká kvalita přenášeného videa, je zde totiž možnost využívat až 1080p kvality, což znamená rozlišení 1920×1080. Ceny využití služby začínají od 1000 Kč za měsíc, Spolupracenadal­ku.cz umí propojit uživatele s rozdílnými operačními systémy i s úplně jinými počítači. Všechny události se dají nahrávat, to je přínos hlavně při provádění různých školení, aby se dal záznam použít vícekrát.

Každý kdo zaplatí poplatek má pro sebe k dispozici „místnost“. Spojování probíhá v případě videohovorů pomocí IP telefonie, pokud chce dotyčný pouze slyšet ostatní a nepotřebuje je vidět, stačí využít obyčejný telefón.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Spuštěn projekt Spolupracenadalku.cz byla publikován 2. dubna 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!