OpenOffice.org 3.0 konečně ke stažení

Volně šiřitelný kancelářský balík OpenOffice.org byl představen v nové verzi 3.0. Přináší několik zásadních vylepšení a celkově by měl být o dost propracovanější než minulá verze.

Mezi největší vylepšení můžeme řadit podporu pro operační systém Windows Vista a Mac OS X. Novinkou je celé „startovací centrum“, kde si můžete sami nastavit a vybrat další práci. Je to tedy jakýsi Váš průvodce. Tabulkový procesor Calc má také několik nových možností, můžeme jmenovat například lepší sdílení dat mezi uživateli, nebo lepší uživatelskou podporu při tvorbě grafů.

OpenOffice org – logo

OpenOffice.org nabízí ale i lepší práci s PDF soubory a můžete pro celý kancelářský balík využívat i uživatelských rozšíření, které si podobně jako u prohlížeče Mozilla Firefox stáhnete a nainstalujete.

Kancelářský balík je prozatím stáhnutelný pouze z FTP serveru.

Zdroj: OpenOffice.cz

Novinka OpenOffice.org 3.0 konečně ke stažení byla publikován 13. října 2008 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!