Vznikl rekord v rychlosti psaní na dotykovém telefonu

Na téměř každé větší akci, která nějak souvisí s telefony a informačními technologiemi se koná nějaký doprovodný program a často to bývá závod v rychlostním psaním na nějakém elektronickém zařízení. Kromě obyčejné počítačové klávesnice se v rychlosti píše i na mobilních telefonech. A jak to je na těch dotykových?

Na poli dotykových telefonů byl rekord v rychlosti psaní pokořen Franklinem Pagem z firmy Swype, která se zabývá vývojem technologie pro psaní textu na dotykových telefonech. Page si celkem pochopitelně vybral Swype, větu: „The razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack a human.“ napsal za necelých 36 sekund.

Naopak, na obyčejném telefonu trvalo napsání stejně dlouhé věty trénovanému člověku 41 sekund, což je oficiální uznaný rekord. Swype se neovládá ťukáním ale tahem, kdy na určitých písmencích zastavíme pohyb a telefon to zaznamená.

Zdroj: Swypeinc.com

Novinka Vznikl rekord v rychlosti psaní na dotykovém telefonu byla publikován 24. března 2010 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!