Prodá se Yahoo Microsoftu?

Finanční krize otřásá celým světem a velmi citelně se podepisuje na cenách akcií. Zřejmě z obav o další existenci vyhledávače Yahoo.com se investiční fond Mithras Capital, který sdružuje investory Yahoo rozhodl nabídnout akcie vyhledávače Microsoftu. Investoři požadují 22 USD za akcii, což pro Microsoft není vůbec špatná cena. Je však možné že ceny akcií dále poklesnou, neboť v těchto dnech se zastavili na 13 USD.

yahoo logo

Zajímavostí je to, že již na začátku tohoto roku usiloval Microsoft o koupi vyhledávače, avšak cena 45 miliard USD se zdála Microsoftu poněkud vysoká a z obchodu odstoupil. Žádný postup nepřinesla ani další jednání a z obchodu se tak úplně sešlo. Do budoucna ale můžeme očekávat, že prozatimní dohady o obchodu se stanou skutečností.

Zdroj: Reuters.com

Novinka Prodá se Yahoo Microsoftu? byla publikován 14. října 2008 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!