Nova spustila vyhledávač a online strategickou hru

Televize Nova je známá svým velice pozitivním přístupem k webovým technologiím a k internetové prezentaci vůbec. Největším počinem doposud pro Novu bylo spuštění webového serveru Televizních novin, který najdete na adrese Tn.cz.

Nova bohužel se serverem TN.cz šlápla možná trošičku vedle, protože odhadované počty návštěvníků nebyly dosaženy a server je tak spíše méně navštěvovaný. V poslední době se ale situace trochu zlepšuje.

Každopádně chce Nova upoutat s dalším projektem, tentokrát online hrou Dobyvatel.cz. Tato hra je v podstatě podobná některým budovatelským onlinovkám, princip je založen na vědomostním kvízu a strategii.

Dobyvatel.cz vychází z populárnějšího díla Conquistador, které hraje několik desítek tisíc hráčů. Kromě nové hry spustila Nova ještě jeden projekt, Vybereme.cz, který je konkurencí zavedené szboží. Vybereme.cz je online vyhledávač firem a produktů.

Zdroj: TV.nova.cz

Novinka Nova spustila vyhledávač a online strategickou hru byla publikován 9. dubna 2010 v 20.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!