Microsoft představá mobil pro mladé

Tagy:  microsoft, mobilní telefon, mobil, facebook, email, zákaznící, obchod, mobilní zařízení

Microsoft bude následovat kroky Applu a zkusí dovyvinout a hlavně představit svoje první mobilní telefony. Celá věc je označena jako „Project pink“, netřeba se však obávat, telefny nebudou v růžové barvě (tedy některé možné ano – na přání).

Cílovou skupinou zákazníků jsou mladí lidé, přibližně do 20 let. Microsoft totiž přesně ví, jak na věc. Jde o to skloubit vzhled a hlavně funkčnost. Proto není třeba vymýšlet nějaké složité technologické věci, propojení s obchody, GPS navigace a podobné, ale podle vedení Microsoftu bude telefon obsahovat hlavně „užitné věci“, které jsou tak potřebné pro tuto generaci.

Můžeme tak mluvit třeba o správě více IM účtů, o velice dobré podpoře sociální sítě Facebook, o emailové komunikaci nemluvě. Telefon by měl podporovat základní práci s hudbou, tedy hlavně přehrávání a klade se na něj ještě jeden nárok – design musí být, ne příliš výstřední, ale ne obyčejný, který by se ztratil. Nějaké podoby již jsou na webu Microsoftu.

Zdroj: Cachevalleyda­ily.com

Novinka Microsoft představá mobil pro mladé byla publikován 12. dubna 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Moderní domácnost je SMART
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!