Microsoft představá mobil pro mladé

Microsoft bude následovat kroky Applu a zkusí dovyvinout a hlavně představit svoje první mobilní telefony. Celá věc je označena jako „Project pink“, netřeba se však obávat, telefny nebudou v růžové barvě (tedy některé možné ano – na přání).

Cílovou skupinou zákazníků jsou mladí lidé, přibližně do 20 let. Microsoft totiž přesně ví, jak na věc. Jde o to skloubit vzhled a hlavně funkčnost. Proto není třeba vymýšlet nějaké složité technologické věci, propojení s obchody, GPS navigace a podobné, ale podle vedení Microsoftu bude telefon obsahovat hlavně „užitné věci“, které jsou tak potřebné pro tuto generaci.

Můžeme tak mluvit třeba o správě více IM účtů, o velice dobré podpoře sociální sítě Facebook, o emailové komunikaci nemluvě. Telefon by měl podporovat základní práci s hudbou, tedy hlavně přehrávání a klade se na něj ještě jeden nárok – design musí být, ne příliš výstřední, ale ne obyčejný, který by se ztratil. Nějaké podoby již jsou na webu Microsoftu.

Zdroj: Cachevalleyda­ily.com

Novinka Microsoft představá mobil pro mladé byla publikován 12. dubna 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Smajlíci
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!