Apple představil iPhone OS 4.0

Tagy:  apple, ipad, varianty, multi-touch, novinka, prodej, obchod, objednávky, multitasking, ipod

Apple se pomalu začíná poodkrývat tajmeství nové verze operačního systému iPhone OS 4.0. iPhone OS se používá na přístrojích iPhone a iPod. I když zatím byla představena jen betaverze, podle zdrojů z firmy Apple přináší téměř 1 500 nových rozhraní IP a stovku nových funkcí.

Mezi ty nejdůležitější nové patří především podpora multitaskingu, což je otevření více než jedné aplikace třetí strany. V případě, že často používáte email určitě oceníte vylepšenou práci s ním. Každý má možnost ovládat všechny své schránky před jednu centrální, o dost by se měla zlepšit přehlednost schránek a také by vše mělo být o maličko rychlejší. Pokud máte více než jeden iPhone, je zde možnost nastavit si přístupová hesla a pohybovat se mezi svými přístroji jako správce sítě.

Bohužel si novinky neužijí všichni. Hlavně multitasking je velice náročný na výkon procesoru a paměti, proto bude nová verze systému dostupná jen pro přístroje novější, tzn. iPhone 3GS a nové iPody.

Zdroj: Gizmag.com

Novinka Apple představil iPhone OS 4.0 byla publikován 13. dubna 2010 v 05.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!