Apple představil iPhone OS 4.0

Apple se pomalu začíná poodkrývat tajmeství nové verze operačního systému iPhone OS 4.0. iPhone OS se používá na přístrojích iPhone a iPod. I když zatím byla představena jen betaverze, podle zdrojů z firmy Apple přináší téměř 1 500 nových rozhraní IP a stovku nových funkcí.

Mezi ty nejdůležitější nové patří především podpora multitaskingu, což je otevření více než jedné aplikace třetí strany. V případě, že často používáte email určitě oceníte vylepšenou práci s ním. Každý má možnost ovládat všechny své schránky před jednu centrální, o dost by se měla zlepšit přehlednost schránek a také by vše mělo být o maličko rychlejší. Pokud máte více než jeden iPhone, je zde možnost nastavit si přístupová hesla a pohybovat se mezi svými přístroji jako správce sítě.

Bohužel si novinky neužijí všichni. Hlavně multitasking je velice náročný na výkon procesoru a paměti, proto bude nová verze systému dostupná jen pro přístroje novější, tzn. iPhone 3GS a nové iPody.

Zdroj: Gizmag.com

Novinka Apple představil iPhone OS 4.0 byla publikován 13. dubna 2010 v 05.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?
  10. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!