Apple představil upravené notebooky MacBook Pro

Tagy:  apple, netbook, notebook, macbook, macbook pro, procesory, intel core, core, i7, i5

Apple připravil a brzo uvede do prodeje novou sérii počítačů MacBook Pro. Novinkou je především použití jiného procesoru, starší Intel Core 2 Duo nahradí procesory Intel Core i5 a i7. Slibuje si od toho především zvýšení výkonu a snížení energetické náročnosti.

Zvýšení (o několik desítek procent) výkonu je možné díky několika faktorům, jedním z nich je například funkce Turbo Boost, která dovoluje zvýšit frekvenci procesoru, pokud je v činnosti jen jedno jádro. Grafická karta je integrovaná a GeForce GT 330M, mezi kartami je možné ve dvou největších modelech Macbooku libovolně přepínat.

Úhlopříčka nových modelů je 13", 15" a 17", přičemž nejmenší váží dvě kila a největší tři. Z výroby mají všechny modely 4 GB RAM paměť, lze ji však zvětšit dokoupením dalších pamětí až na 8 GB.

Ceny modelů jsou závislé na použitých procesorech, při volbě nejmenšího notebooku zaplatíte od 1200 do 1500 dolarů, pokud si vyberete střední velikost, tedy 15" zaplatíte od 1800 do 2200 dolarů a konečně 17" vyjde na 2 300 dolarů.

Zdroj: Apple.com

Novinka Apple představil upravené notebooky MacBook Pro byla publikován 13. dubna 2010 v 22.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  5. Kam s fotkami z dovolené - Výběr nejlepších úložišť
  6. Kaspersky Internet Security 2017 - ochrání ruský bohatýr?
  7. Je možné si zdarma zrychlit počítač? Otestovali jsme to za vás!
  8. Jak si vytvořit vlastní hru v deseti krocích
  9. Internet Explorer je out - A co konkurence v rychlostním testu?
  10. Daemon Tools aneb Potřebujeme ještě virtuální mechaniky?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!