Apple představil upravené notebooky MacBook Pro

Tagy:  apple, netbook, notebook, macbook, macbook pro, procesory, intel core, core, i7, i5

Apple připravil a brzo uvede do prodeje novou sérii počítačů MacBook Pro. Novinkou je především použití jiného procesoru, starší Intel Core 2 Duo nahradí procesory Intel Core i5 a i7. Slibuje si od toho především zvýšení výkonu a snížení energetické náročnosti.

Zvýšení (o několik desítek procent) výkonu je možné díky několika faktorům, jedním z nich je například funkce Turbo Boost, která dovoluje zvýšit frekvenci procesoru, pokud je v činnosti jen jedno jádro. Grafická karta je integrovaná a GeForce GT 330M, mezi kartami je možné ve dvou největších modelech Macbooku libovolně přepínat.

Úhlopříčka nových modelů je 13", 15" a 17", přičemž nejmenší váží dvě kila a největší tři. Z výroby mají všechny modely 4 GB RAM paměť, lze ji však zvětšit dokoupením dalších pamětí až na 8 GB.

Ceny modelů jsou závislé na použitých procesorech, při volbě nejmenšího notebooku zaplatíte od 1200 do 1500 dolarů, pokud si vyberete střední velikost, tedy 15" zaplatíte od 1800 do 2200 dolarů a konečně 17" vyjde na 2 300 dolarů.

Zdroj: Apple.com

Novinka Apple představil upravené notebooky MacBook Pro byla publikován 13. dubna 2010 v 22.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!