Google spojil dohromady Earth a Map

Tagy:  youtube, google earth, google maps, mapy, maps, google, earth, planeta, fotky, mapa

Internetová služba Google Maps dostala vylepšení v podobě integrace s velice oblíbeným a využívaným programem Google Earth. Výsledek vypadá velice zajímavě, i když se kvůli tomu možná trochu zpomalilo načítání mapy a krajiny.

V menu Google Maps si můžete kliknout na položku „Earth pohled“. Ta vás přepne do pohledu, kdy se můžete pohybovat stejně jako na mapě, ale krajinu a domy vidíte ve 3D zobrazení. Krajina je převedena do 3D v podstatě kompletně, domy však jen některé.

Funkce přepnutí do Earth pohledu ale funguje jen tehdy, kdy správně nainstalujete plugin. To není žádný problém, jen stačí odsouhlasit instalaci a vše pak proběhne zcela automaticky. Bohužel z nového doplňku nebudou mít radost uživatelé Linuxu, kterým nebude fungovat. Pokud ale máte Mac nebo Windows nemusíte si dělat starosti. Jistá je podpora prohlížečů Firefox, Chrome a Internet Explorer pro Windows, na Mac OS X pak můžete plugin používat na Safari a Firefoxu.

Zdroj: Youtube.com

Novinka Google spojil dohromady Earth a Map byla publikován 28. dubna 2010 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. SMS přání ke svatému Valentýnu na internetu
  5. Smajlíci na Facebooku
  6. Google Chrome 10: Nejrychlější prohlížeč na světě
  7. Yahoo.com - Světový vyhledávač?
  8. Online aukce - Která je ta nejoblíbenejší?
  9. Nákupy ze zahraničí již nejsou tak výhodné
  10. Snadná tvorba bootovacího USB flash disku pomocí UNetbootin

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!