Google spojil dohromady Earth a Map

Tagy:  youtube, google earth, google maps, mapy, maps, google, earth, planeta, fotky, mapa

Internetová služba Google Maps dostala vylepšení v podobě integrace s velice oblíbeným a využívaným programem Google Earth. Výsledek vypadá velice zajímavě, i když se kvůli tomu možná trochu zpomalilo načítání mapy a krajiny.

V menu Google Maps si můžete kliknout na položku „Earth pohled“. Ta vás přepne do pohledu, kdy se můžete pohybovat stejně jako na mapě, ale krajinu a domy vidíte ve 3D zobrazení. Krajina je převedena do 3D v podstatě kompletně, domy však jen některé.

Funkce přepnutí do Earth pohledu ale funguje jen tehdy, kdy správně nainstalujete plugin. To není žádný problém, jen stačí odsouhlasit instalaci a vše pak proběhne zcela automaticky. Bohužel z nového doplňku nebudou mít radost uživatelé Linuxu, kterým nebude fungovat. Pokud ale máte Mac nebo Windows nemusíte si dělat starosti. Jistá je podpora prohlížečů Firefox, Chrome a Internet Explorer pro Windows, na Mac OS X pak můžete plugin používat na Safari a Firefoxu.

Zdroj: Youtube.com

Novinka Google spojil dohromady Earth a Map byla publikován 28. dubna 2010 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Moderní domácnost je SMART
  10. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!