Evropa by se měla dočkat iPadu 28. května

V USA se již prodává, v Evropě se na něj zatím toužebně čeká. Řeč je o iPadu, novince, která byla představena společností Apple jako „zakrytí“ mezery, která na trhu byla. iPad je v podstatě dotykový notebook, dokáže se například připojovat pomocí WiFi.

Nepůjde však o úplně celou Evropu, 28. května je přislíben začátek prodeje v devíti lokalitách, z těch Evropských je to nám nejbližší Německo, dále pak Velká Británie, Francie, Španělsko, Švýcarsko a Itálie. Do těch mimoevropských patří Kanada, Austrálie a Japonsko.

Jak vyplývá z různých zdrojů Česká republika zatím není pro Apple příliš důležitou oblastí, nedostala se ani do užšího výběru, respektive do výběru zemí, kde se začne iPad prodávat na konci července.

Ceny jsou v Evropě nastaveny velice různě. Tam kde se platí eurem si zaplatí zákazníci celkem přijatelných 499 Eur za verzi s 16 GB kapacity, 32 GB verze přijde na 599 Eur a konečně 64 GB na 699 Eur. Pokud si objednáte iPad 3G je nutné si připočíst 100 euro navíc.

Zdroj: Wired.com

Novinka Evropa by se měla dočkat iPadu 28. května byla publikován 7. května 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!