Spuštěn bezplatný Facebook pro mobilní telefony

Tagy:  facebook, sociální síť, cena, telefon, mobil, mobilní telefon, zdarma, facebook zdarma

Pokud jste fanoušci sociálních sítí, Facebooku především, jistě Vás potěší zpráva, že se Facebook rozhodl spustit své řešení pro mobilní telefony, které navíc může využívat každý naprosto bezplatně.

Zatím je tato verze k dispozici v pětačtyřiceti zemích, bohužel na Českou republiku se trochu pozapomnělo a zatím si zde bezplatný Facebook na telefonu nevyzkoušíte. On také není koneckonců tak úplně bezplatný, jediná zpoplatněná věc je zobrazování fotek, to se dá ale korigovat, protože se fotky nezobrazují bez kliknutí na příslušný odkaz.

Jinak je samozřejmě textová verze zcela zdarma, je však potřeba počítat s tím, že jde opravdu o tu nejchudší verzi, takže si na ní hry, kvízy ani podobné věci nevyzkoušíte. Možné je pouze číst statusy ostatních, komentovat je a popřípadě vkládat své vlastní.

Pro zobrazování mobilního Facebooku je nutné si ověřit, jestli daný operátor se sociální sítí spolupracuje, takže i když budete chtít psát ze země, kde je Facebook na mobilu bezplatný, nemusí to nutně znamenat, že se Vám tam podaří spustit.

Zdroj: Mybroadband.co.za

Novinka Spuštěn bezplatný Facebook pro mobilní telefony byla publikován 20. května 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!