Blíží se konference WWDC 2010

Tagy:  apple, konference, přístroje, jobs, steve jobs, vývojáři, vývojářská konference

Tak jako každý rok se i letos bude v Kalifornii konat konference WWDC 2010, kterou organizuje společnost Apple. Obvykle se na WWDC představují různé nové produkty a občas se i nastíní směr dalšího vývoje společnosti.

Hned první přednášku si v pondělí 7. června odbude ředitel Applu Steve Jobs, očekává se, že by letos mělo do Kalifornie dorazit na 5 000 vývojářů z různých firem světa. Celá konference bude trvat čtyři dny, konkrétně od 7. do 11. června. Hlavní lákadlo, tedy přístroje od Applu budou předváděny v rámci stovky workshopů a seminářů.

Celá věc ale slouží především pro výměnu zkušeností a nabytí inspirace pro vývojáře. Během WWDC se tak mohou sejít všichni, kteří nějak pracují na vývoji aplikací pro výrobky Applu a mohou si své zkušenosti a poznatky vyměnit.

WWDC se dělí na zájmové oblasti: Média, vývojářské nástroje, aplikační prostředí, internet, grafika a operační systémy.

Zdroj: Apple.com

Novinka Blíží se konference WWDC 2010 byla publikován 27. května 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!