truconneXion triumfuje se svým programem pro sledování zaměstnanců

Tagy:  sledování, zaměstnanci, krize, finanční krize, postih, praocovní morálka, pracovní činnost, práce, dohled, pozorování

I když dlouho strašící finanční krize konečně prakticky odezněla, vnesla do mnoha odvětví nové postupy a nápady, jak snížit náklady, popřípadě jak lépe odvádět zadávanou práci. Společnost truconneXion se svým řešením AuditPro obdržela ocenění Partner roku 2010.

Microsoft, který ocenění Partnera roku uděluje ho přiřkl truconneXionu v kategorii Software Asser Management. Cena Partner roku 2010 se tentokrát předávala ve Washingtonu. V této kategorii, která se vyhlašuje pro střední a východní Evropu dokázal AuditPro porazit několik desítek konkurentů.

Hlavním úkolem aplikace AuditPro je dělat „dohled“ nad zaměstnanci firmy, a kontrolovat, zda ve své pracovní době dělají opravdu to co mají. Nejde o žádný malý projekt, celkově ho využívá jen ve střední a východní Evropě přes 720 tisíc subjektů.

Podle průzkumů firem, které AuditPro používají můžou společnosti, které ho využívají uspořit okolo 30 % z rozpočtu věnovaného IT investicím. Největší přínos vidí uživatelé hlavně v tom, že dokázali odhalit kde jsou rezervy zaměstnanců a odhalit elementy, které je v práci mohou rušit. Zajímavé je, že většinou firmy sáhly po použití programů, které například umožňují zakázat přístup na internet nebo povolit vstup jen na některé stránky, o práci přišli jen ti, kteří se pracovní činnosti nevěnovali buďto skoro vůbec, nebo měli i jiné problémy.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka truconneXion triumfuje se svým programem pro sledování zaměstnanců byla publikován 30. června 2010 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!