truconneXion triumfuje se svým programem pro sledování zaměstnanců

Tagy:  sledování, zaměstnanci, krize, finanční krize, postih, praocovní morálka, pracovní činnost, práce, dohled, pozorování

I když dlouho strašící finanční krize konečně prakticky odezněla, vnesla do mnoha odvětví nové postupy a nápady, jak snížit náklady, popřípadě jak lépe odvádět zadávanou práci. Společnost truconneXion se svým řešením AuditPro obdržela ocenění Partner roku 2010.

Microsoft, který ocenění Partnera roku uděluje ho přiřkl truconneXionu v kategorii Software Asser Management. Cena Partner roku 2010 se tentokrát předávala ve Washingtonu. V této kategorii, která se vyhlašuje pro střední a východní Evropu dokázal AuditPro porazit několik desítek konkurentů.

Hlavním úkolem aplikace AuditPro je dělat „dohled“ nad zaměstnanci firmy, a kontrolovat, zda ve své pracovní době dělají opravdu to co mají. Nejde o žádný malý projekt, celkově ho využívá jen ve střední a východní Evropě přes 720 tisíc subjektů.

Podle průzkumů firem, které AuditPro používají můžou společnosti, které ho využívají uspořit okolo 30 % z rozpočtu věnovaného IT investicím. Největší přínos vidí uživatelé hlavně v tom, že dokázali odhalit kde jsou rezervy zaměstnanců a odhalit elementy, které je v práci mohou rušit. Zajímavé je, že většinou firmy sáhly po použití programů, které například umožňují zakázat přístup na internet nebo povolit vstup jen na některé stránky, o práci přišli jen ti, kteří se pracovní činnosti nevěnovali buďto skoro vůbec, nebo měli i jiné problémy.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka truconneXion triumfuje se svým programem pro sledování zaměstnanců byla publikován 30. června 2010 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!