Flickr má nový kabát

Tagy:  Flickr, fotky, sdílení, sdílení fotek, design, profil, vzhled, verze, fungování, yahoo

Populární služba pro ukládání a sdílení fotografií Flickr.com má zbrusu nový kabát a pozměnilo se i celé její „vnitřní“ fungování. Nový design si konečně mohou zkusit všichni, kteří mají na Flickru svůj profil, po několik měsíců se na vzhledu i na interním fungování pracovalo a probíhaly neveřejné testy, to se teď změnilo.

Hlavní doménou nového vzhledu je to, že všechny části stránky se staly většími, zvětšilo se o něco písmo a designové prvky. To má podle vývojářů vést ke snadnější orientaci na stránce. Právě nepřehlednost byla v poslední době často Flickru vytýkána, neboť se sice vývojáři snažili a přinášeli nové funkce, stránka se však nijak neměnila, takže po čase tam toho bylo jednoduše „příliš moc“.

Navíc by měl díky úpravám Flickr fungovat o dost rychleji, odhaduje se, že bylo možné odstavit okolo poloviny serverů, což samozřejmě přineslo i své finanční úspory. Pokud jste na nový vzhled zvědaví, proveďte přenastavení přímo na položce Nastavení ve vašem profilu. Ti, kteří se registrují nyní už budou mít Flickr automaticky v novém.

Navíc si můžete na nový vzhled zvykat pozvolně, provozovatel Flickru Yahoo totiž slíbil, že obě verze budou běžet společně ještě pár měsíců.

Zdroj: Techcrunch.com

Novinka Flickr má nový kabát byla publikován 30. června 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!