Ve středu vydána třetí betaverze Firefoxu 4.0

Tagy:  firefox, prohlížeč, nová verze, betaverze, ovládání, dotykové ovládání, internetový prohlížeč

Plánuje se výhledově vydání nové verze internetového prohlížeče Mozilla Firefox. V podobě jakési „ochutnávky“ nám vývojáři darovali v pořadí už třetí betaverzi prohlížeče Firefox. Betaverze pro verzi 4.0 ukazuje největší novinky, které lze společně s příchodem nové verze očekávat.

Nejdůležitější novou věcí, kterou v betaverzi najdete je podpora počítačů s multidotykovém ovládáním a s operačním systémem Windows 7. Ovládání více prsty bude teď ve webových aplikacích a stránkách o dost jednodušší a přesnější.

Druhá novinka má vliv jak na stabilitu, tak na rychlost internetového prohlížeče. Jde o nastavení technologie JavaScript, lepší nastavení by mělo mít za následek jednak znatelné zrychlení fungování prohlížeče ale i o něco propracovanější bezpečnost při zacházení s takovou funkcí.

K novince také přikládáme video, které ukazuje novou technologii obsluhy dotykových zařízení v praxi na pokusném počítači.

Nová betaverze je ke stažení na Mozilla.com

Novinka Ve středu vydána třetí betaverze Firefoxu 4.0 byla publikován 13. srpna 2010 v 01.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!