Ve středu vydána třetí betaverze Firefoxu 4.0

Tagy:  firefox, prohlížeč, nová verze, betaverze, ovládání, dotykové ovládání, internetový prohlížeč

Plánuje se výhledově vydání nové verze internetového prohlížeče Mozilla Firefox. V podobě jakési „ochutnávky“ nám vývojáři darovali v pořadí už třetí betaverzi prohlížeče Firefox. Betaverze pro verzi 4.0 ukazuje největší novinky, které lze společně s příchodem nové verze očekávat.

Nejdůležitější novou věcí, kterou v betaverzi najdete je podpora počítačů s multidotykovém ovládáním a s operačním systémem Windows 7. Ovládání více prsty bude teď ve webových aplikacích a stránkách o dost jednodušší a přesnější.

Druhá novinka má vliv jak na stabilitu, tak na rychlost internetového prohlížeče. Jde o nastavení technologie JavaScript, lepší nastavení by mělo mít za následek jednak znatelné zrychlení fungování prohlížeče ale i o něco propracovanější bezpečnost při zacházení s takovou funkcí.

K novince také přikládáme video, které ukazuje novou technologii obsluhy dotykových zařízení v praxi na pokusném počítači.

Nová betaverze je ke stažení na Mozilla.com

Novinka Ve středu vydána třetí betaverze Firefoxu 4.0 byla publikován 13. srpna 2010 v 01.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!