Logitech představuje nový model bezdrátové klávesnice a myši

Logitech představuje soupravu štíhlé bezdrátové klávesnice a myši

Výrobce počítačového příslušenství, firma Logitech uvádí na trh novou soupravu Logitech Wireless Combo MK520. V soupravě jsou dvě, pro provoz počítače nezbytné věci, totiž klávesnice a myš, oboje bezdrátové a se speciálním ergonomickým designem.

Logitech vsadil na co největší pohodlí pro uživatele, myš i klávesnice mají takovou velikost, na kterou je běžný uživatel zvyklý (některé bezdrátové klávesnice a myši jsou, zřejmě z očekávané potřeby častějšího přenášení menší). Klávesnice byla navržena tak, ab měly tlačítka správné „vydutí“ a co nejnižší profil. Technologie, kterou Logitech pro klávesnici použil se jmenuje Logitech Incurve keys. Klávesnice vydrží na baterii pracovat tři roky a samozřejmě ji nechybí multimediální tlačítka.

Klávesnice a myš

Klávesnice a myš

Myš je pak určena jak pravákům, tak levákům a použitím je určena především pro přenosné počítače. Myš má obě strany vybaveny gumovou vrstvou, která zabraňuje klouzání ruky po myši. Pro snímání polohy slouží laserové čidlo a baterie by měla vydržet rok používání.

Pro komunikaci s počítačem je určen přijímač Logitech Unifying, který obsluhuje obě zařízení současně, lze však k němu připojit všechny zařízení Logitech, které jsou s ním kompatibilní.

Souprava se bude u nás prodávat od konce srpna za 1 490 Kč.

Zdroj: Dataconsult.cz

Novinka Logitech představuje nový model bezdrátové klávesnice a myši byla publikován 17. srpna 2010 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!