Prodána doména tshirts.com, cena - přes milión dolarů

Obchod s doménami je obrovský byznys, dá se na něm velice dobře vydělat, můžete ale ztratit i dost peněz. Po nakonec neuskutečněném obchodu, kdy se měla prodávat doména Sex.com se nyní uskutečnil obchod, který se nakonec povedl a týká se domény Tshirts.com.

Doména se prodávala v aukci, která byla organizována firmou Moniker a byla podstatnou součástí konference DOMAINfest. Konečná cena za doménu Tshirts.com se nakonec vyšplhala na 1,265 miliónů dolarů, což je zhruba 24 miliard korun. Štatným vlastníkem domény je trochu paradoxně obchodník, kterému už patří adresa t-shirts.com.

Aktuální vlastník domény ji využil jednoduchým způsobem, použil přesměrování, při zadání adresy Tshirts.com dojde k zobrazení stránky T-shirts.com.

Na DOMAINfestu se ovšem neprodávala jen tato adresa, ale i některé jiné, které nakonec svého kupce nenašli. Patří k nim například Assurance.com, Testing.com nebo Alcohol.com, tedy celkem zajímavé objekty pro obchod.

Zdroj: News.cnet.com

Novinka Prodána doména tshirts.com, cena - přes milión dolarů byla publikován 21. srpna 2010 v 04.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!