Nová technologie u Googlu, je testován systém dynamických výsledků vyhledávání

Tagy:  google, vyhledávání, technologie, novinky, dynamické výsledky, streaming, vyhledávač

Google bude zřejmě používat ve svém vyhledávání novou technologii. Ta je sice zatím v testovacím provozu, ale zatím publikované výsledky hovoří o její úspěšnosti. Jde o výzkum dynamických výsledků vyhledávání.

V podstatě jde o to, že při psaní výrazu do vyhledávání Google dynamicky mění zobrazované výsledky vyhledávání, které nejlíp odpovídají zatím napsané části výrazu. Pro lepší pochopení nové funkce je k dispozici i video, ve kterém je novinka testována.

Google novinku pojmenoval jako streaming a podle vyjádření některých odborníků by hlavní přínos streamingu měl být v tom, že vyhledávání značně urychlí. To sice bude trochu náročnější na výkon serveru, přínos v rychlosti by ale měl být markantní. Jestli vůbec bude streaming použitý v provozu vyhledávače se neví, vzhledem k tomu, že aktuální zkušenosti s ním jsou kladné, je pravděpodobné, že by se mohl v normálním provozu objevit.

Google běžně nové funkce testuje na vybraném počtu uživatelů s větším či menším úspěchem, proslýchá se, že kromě streamingu se chystají i jiné další funkce.

Zdroj: Youtube.com!

Novinka Nová technologie u Googlu, je testován systém dynamických výsledků vyhledávání byla publikován 22. srpna 2010 v 17.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!