Nová technologie u Googlu, je testován systém dynamických výsledků vyhledávání

Google bude zřejmě používat ve svém vyhledávání novou technologii. Ta je sice zatím v testovacím provozu, ale zatím publikované výsledky hovoří o její úspěšnosti. Jde o výzkum dynamických výsledků vyhledávání.

V podstatě jde o to, že při psaní výrazu do vyhledávání Google dynamicky mění zobrazované výsledky vyhledávání, které nejlíp odpovídají zatím napsané části výrazu. Pro lepší pochopení nové funkce je k dispozici i video, ve kterém je novinka testována.

Google novinku pojmenoval jako streaming a podle vyjádření některých odborníků by hlavní přínos streamingu měl být v tom, že vyhledávání značně urychlí. To sice bude trochu náročnější na výkon serveru, přínos v rychlosti by ale měl být markantní. Jestli vůbec bude streaming použitý v provozu vyhledávače se neví, vzhledem k tomu, že aktuální zkušenosti s ním jsou kladné, je pravděpodobné, že by se mohl v normálním provozu objevit.

Google běžně nové funkce testuje na vybraném počtu uživatelů s větším či menším úspěchem, proslýchá se, že kromě streamingu se chystají i jiné další funkce.

Zdroj: Youtube.com!

Novinka Nová technologie u Googlu, je testován systém dynamických výsledků vyhledávání byla publikován 22. srpna 2010 v 17.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Smajlíci
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!