Office 2010 v naší lokalizaci konečně v prodeji

Tagy:  kancelářský balík, office, microsoft office, verze, textové editory, editory, balík, kancelář, kancelářské programy

Fanoušci kancelářského balíku Microsoft Office se konečně dočkali. V obchodech po celé České republice se začal prodávat verze Microsoft Office 2010 v kompletní lokalizaci. Zatím jsou k dispozici verze pro domácnosti a pro malé podniky.

Nové Office 2010 přináší hned několik vylepšení oproti minulé verzi. Změnou prošlo uživatelské rozhraní, Microsoft rovněž sází hodně na integraci s různými webovými službami, namátkou můžeme jmenovat například SkyDrive, což je webové úložiště, do kterého lze prostřednictvím zabudované funkce ukládat soubory přímo z programu.

Office logo

Office logo

V obchodech můžete narazit na dvě verze balíku, buďto je prodáván v typické krabici, tedy v obalu s instalačním CD a návodem, nebo si můžete koupit kartu, na které je vyražen produktový klíč, rozdíl v obou verzích je především v tom, že jsou poskytovány různé produkty za různou cenu, každý si tak může vybrat právě to, co mu zrovna pasuje a nemusí nakupovat zbytečné části balíku, které nevyužije. Produktová karta slouží k stažení programů z webu a k zadání instalačního kódu.

Základní verzi, ve které je obsažen Word, Excel, PowerPoint a OneNote koupíte za 2 490 Kč. Verze, ke které je přidáván ještě Outlook vyjde na 5990 a je určena firmám.

Zdroj: Microsoft.com

Novinka Office 2010 v naší lokalizaci konečně v prodeji byla publikován 2. září 2010 v 01.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!