Office 2010 v naší lokalizaci konečně v prodeji

Tagy:  kancelářský balík, office, microsoft office, verze, textové editory, editory, balík, kancelář, kancelářské programy

Fanoušci kancelářského balíku Microsoft Office se konečně dočkali. V obchodech po celé České republice se začal prodávat verze Microsoft Office 2010 v kompletní lokalizaci. Zatím jsou k dispozici verze pro domácnosti a pro malé podniky.

Nové Office 2010 přináší hned několik vylepšení oproti minulé verzi. Změnou prošlo uživatelské rozhraní, Microsoft rovněž sází hodně na integraci s různými webovými službami, namátkou můžeme jmenovat například SkyDrive, což je webové úložiště, do kterého lze prostřednictvím zabudované funkce ukládat soubory přímo z programu.

Office logo

Office logo

V obchodech můžete narazit na dvě verze balíku, buďto je prodáván v typické krabici, tedy v obalu s instalačním CD a návodem, nebo si můžete koupit kartu, na které je vyražen produktový klíč, rozdíl v obou verzích je především v tom, že jsou poskytovány různé produkty za různou cenu, každý si tak může vybrat právě to, co mu zrovna pasuje a nemusí nakupovat zbytečné části balíku, které nevyužije. Produktová karta slouží k stažení programů z webu a k zadání instalačního kódu.

Základní verzi, ve které je obsažen Word, Excel, PowerPoint a OneNote koupíte za 2 490 Kč. Verze, ke které je přidáván ještě Outlook vyjde na 5990 a je určena firmám.

Zdroj: Microsoft.com

Novinka Office 2010 v naší lokalizaci konečně v prodeji byla publikován 2. září 2010 v 01.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!