Safari má aktualizaci, Opera také

Tagy:  opera, safari, prohlížeč, internetový prohlížeš, internet, aktualizace, verze, vývojové verze

Hned dva internetové prohlížeče mají nové aktualizace. Safari má novou verzi 5.0.2, opravuje se kompatibilita, bezpečnost by také měla být o dost lepší než u minulé verze. U Opery se jedná o novou verzi 10.62, ovšem pouze ve verzi RC2.

U prohlížeče Safari byl opraven problém s odesíláním formulářů, ten se projevoval především při nainstalovaném nástroji Adobe Flash Player 10.1, kdy se u vyhledávání obrázků nezobrazovali výsledky správně. K novým funkcím přibyla i šifrovaná komunikace se serverem Safari Extensions Gallery. Novou verzi prohlížeče Safari si můžete stáhnout s využitím aktualizačního systému Software Update, popřípadě můžete použít přímo stránek Apple.

U Opery se změny dotkly především stability programu, rovněž je opraven trochu úsměvný problém s kompatibilitou některých webových stránek, nešlo klikat na odkazy, ani je kopírovat. Významných změn také dostal manažer stahování, který měl tendenci způsobovat padání programu. Další opravená chyba se týká seznamu RSS kanálů, kde se špatně zobrazovaly obrázky.

Zdroj: Apple.com , Opera.com

Novinka Safari má aktualizaci, Opera také byla publikován 11. září 2010 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Moderní domácnost je SMART
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!