Twitter prošel faceliftem, lépe se ovládá

Oblíbená mikroblogovací síť Twitter projde výraznou obměnou, která se týká především uživatelského rozhraní. Novinek, které si budou moci uživatelé zkusit je celá řada, mezi jednu z těch nejdůležitějších patří otevírání odkazů ze statusů přímo na stránkách Twitteru, to znamená rychlejší a pohodlnější prohlížení videí nebo fotek.

Výraznou změnou prošla i „hlavní stránka“, na které najdete nejnovější tweety svých přátel, ta je nyní rozdělena na dva panely, z nichž každý slouží k něčemu jinému. V levém panelu najdete seznam nejnovějších zpráv, po najetí myší na zprávu se v pravém panelu zobrazují detaily.

Panel má ještě jednu funkci, zobrazuje se v něm obsah, který se Vám při prohlížení profilů může hodit, jedná se třeba o několik posledních statusů, které dotyčný uživatel napsal. Konečně se dostáváme k věci, kterou po Twitteru už mnoho uživatelů chtělo, ale dočkali se jí až teď, jde o ovládání za pomocí klávesových zkratek. Většina kláves má přiřazenou funkci, na kterou si obvykle rychle zvyknete, kompletní seznam všech existujících klávesových zkratek můžete vyvolat klávesou otazník.

Pokud Vám z nějakého důvodu nová podoba Twitteru nebude vyhovovat, můžete si přepnout zpět na tu dosavadní.

Zdroj: Youtube.com

Novinka Twitter prošel faceliftem, lépe se ovládá byla publikován 16. září 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!