Twitter prošel faceliftem, lépe se ovládá

Tagy:  twitter, blogy, mikroblogování, internet, sociální síť, sítě

Oblíbená mikroblogovací síť Twitter projde výraznou obměnou, která se týká především uživatelského rozhraní. Novinek, které si budou moci uživatelé zkusit je celá řada, mezi jednu z těch nejdůležitějších patří otevírání odkazů ze statusů přímo na stránkách Twitteru, to znamená rychlejší a pohodlnější prohlížení videí nebo fotek.

Výraznou změnou prošla i „hlavní stránka“, na které najdete nejnovější tweety svých přátel, ta je nyní rozdělena na dva panely, z nichž každý slouží k něčemu jinému. V levém panelu najdete seznam nejnovějších zpráv, po najetí myší na zprávu se v pravém panelu zobrazují detaily.

Panel má ještě jednu funkci, zobrazuje se v něm obsah, který se Vám při prohlížení profilů může hodit, jedná se třeba o několik posledních statusů, které dotyčný uživatel napsal. Konečně se dostáváme k věci, kterou po Twitteru už mnoho uživatelů chtělo, ale dočkali se jí až teď, jde o ovládání za pomocí klávesových zkratek. Většina kláves má přiřazenou funkci, na kterou si obvykle rychle zvyknete, kompletní seznam všech existujících klávesových zkratek můžete vyvolat klávesou otazník.

Pokud Vám z nějakého důvodu nová podoba Twitteru nebude vyhovovat, můžete si přepnout zpět na tu dosavadní.

Zdroj: Youtube.com

Novinka Twitter prošel faceliftem, lépe se ovládá byla publikován 16. září 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Wikipedia online encyklopedie
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!