Apple je nucen zaplatit rekordní částku!

Tagy:  apple, Apple, jablížko, rekordní částka, Mirror Worlds, jablíčko, USA, firma, cover flow, Cover flow, patenty, patent, technologie, software, Spotlight, Time Machine, time machine, spotlight, česko, menu, iTunes, itunes, Ipod, Iphone, iphone, ipod, Worlds, Mirror

V dnešních ranních hodinnách prohrála firma Apple spor o patenty, za které musí zaplatit 625 milionů dolarů!

Apple má problém a ne ledajaký. Firma Apple prohrála spor – zase a znova o patenty. Americká firma Mirror Worlds má patenty na technologie, které ve svých produktech používá i Apple. Tentokrát nejde o nějaké drobnosti, ale o důležité části softwaru, které používá Apple desktopový vyhledávač Spotlight, Time Machine a Cover Flow. Nejzdářnějším příkladem je právě technologie – Cover Flow.

Cover flow.

Cover flow.

Český termín pro Cover flow neexistuje, v každém případě se jedná o menu, ve kterém se přechází mezi hudbou a obrázky. Toto menu Apple používá nejen v iTunes, ale také na iPodech a iPhonech. Mirror Worlds se proto cítí vážně poškozen.

Texaský federální soud přijal žalobu a škodu ocenil na rekordních 625 milionů dolarů. Jestliže se jednalo o definitivní částku, tak se Apple zapíše na první příčku rekordních částek v Americe.

Zdroj: Dailymail.co.uk

Novinka Apple je nucen zaplatit rekordní částku! byla publikován 7. října 2010 v 21.15. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!