BSA bude zastupovat další firmy

Aliance BSA, která bojuje proti softwarovému pirátství bude zastupovat dalších dvanáct firem. Novými členy jsou například společnosti Corel, Famatech nebo Scalable Software. Rozšiřování zastupovaných firem aliancí BSA je patrné po celé Evropě.

Přínos pro BSA ze strany nových členů bude zřejmý, nový členové by se měli snažit podporovat projekty BSA, rozšiřovat její kampaně a poučovat své zaměstnance. I když se BSA snaží odhalit co nejvíce případů používání nelegálního softwaru, stále se v mnoha firmách pracuje s nelegálními kopiemi programů, často kancelářských balíků.

Již v září bylo 15 000 firem upozorněno dopisem na nebezpečnost a porušování zákona v případě používání nelegálního softwaru.

BSA logo

Novinka BSA bude zastupovat další firmy byla publikován 13. listopadu 2008 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!