Nový antivirus od Microsoftu - kvalitní řešení nebo propadák?

Microsoft hodlá představit následovníka antiviru Windows Live OneCare, který se sice dostal do širšího podvědomí uživatelů, nic převratného však nepřinesl a nezaujal ani nijak významné místo na trhu.

Prozatím neznámý antivirus, který má být představen už v prvních měsících příštího roku nese pracovní název Morro. U Microsoftu se také rozhodli pro relativně nečekané řešení, Morro by měl být volně a bezplatně ke stažení.

Microsoft logo

Morro by se mělo stát antivirem hlavně pro netbooky a osobní počítače. Windows Live OneCare by se měl přestat prodávat v půlce příštího roku. Na odpověď zda se stane Morro kvalitním antivirovým řešením, nebo propadákem si budeme muset ještě chvíli počkat.

Zdroj: Microsoft-watch.com

Novinka Nový antivirus od Microsoftu - kvalitní řešení nebo propadák? byla publikován 21. listopadu 2008 v 08.33. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!