IPEX má pro uživatele vánoční dárek

Telekomunikační operátor IPEX si připravil pro své nové i stávající zákazníky zajímavou vánoční nabídku. Pokud si objednají připojení k internetu pomocí ADSL a k tomu navíc neomezené volání, mají možnost získat originální operační systém Microsoft Windows XP.

Zároveň nyní IPEX nasazuje tarif VoIPEX 24, kde můžete telefonovat prostřednictvím pevné linky za měsíční paušál 399 Kč. K tomuto tarifu je navíc možné získat například bezdrátový telefon.

IPEX má pro uživatele vánoční dárek (http://www.swmag.cz)

Aktuálně je připojení k internetu prostřednictvím ADSL stále na vzestupu, například Telefónica O2 nedávno překročila počet 600 000 přípojek.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka IPEX má pro uživatele vánoční dárek byla publikován 27. listopadu 2008 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!