Google zkouší prorazit se sociální sítí

Google zkusí prorazit i v oblasti sociálních sítí. Má sice v tomto ohledu již jeden rozjetý projekt, „Orkut“, ten však výraznějšího úspěchu nedosáhl.

Nová síť má být ale pojata veskrze velmi originálně a netradičně. Princip bude jednoduchý. Kdokoliv bude mít možnost na své stránky vložit interaktivní obsah, povětšinou seznam svých přátel i s jejich fotkami a vše si bude posléze sám upravovat, může jít například o vzhled okna, atd.

„Seznam přátel“ však nebude jedinou funkcí nové služby Google Friend Connect. Využívat bude možné i upravené boxy, kde bude mít možnost kdokoliv vložit komentář, nebo poslat uživateli vzkaz.

Síť je prozatím v počátcích testování, je třeba si na výsledek ještě nějakou chvíli počkat. Lecos může napovědět uveřejněné video.

Zdroj: Google Friend Connect

Novinka Google zkouší prorazit se sociální sítí byla publikován 7. prosince 2008 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!